ДОСТАВКА ПРОДУКЦИИ ФАРМАСИ В ГОРОДА И СЁЛА УКРАИНЫ


Дніпропетровська ОБЛАСТЬ


Дніпропетровська ОБЛАСТЬ    Апостолівський РАЙОН


Апостолове 53800
Новосеменівка (Першотравенська) 53801
Апостолове 53802
Катеринівка (Михайлівська селищна рада) 53803
Тік (Ленінська) 53804
Українка 53805
Нива Трудова (Ниво-Трудівська) 53810
Вільне (Ниво-Трудівська селищна рада) 53811
Володимирівка 53812
Сергієвка 53813
Веселі Чумаки (Ниво-Трудовська селищна рада) 53814
Єлізаветпілля (Ниво-Трудівська селищна рада) 53815
Червона Колонка (Кам'янська) 53816
Мала Костромка (Великокостромська селищна рада) 53817
Червоний Запорожець (Кам'янська) 53818
Новомар'ївка (Володимирівська) 53819
Михайлівка (Михайлівська селищна рада) 53820
Широчани (Михайлівська) 53821
Михайло-Заводське (Михайлівська) 53822
Шевченко (Володимирівська) 53823
Новоукраїнське (Ниво-Трудівська) 53824
Садове (Ниво-Трудівська) 53825
Слов'янка (Кам'янська) 53826
Солдатське (Ниво-Трудівська) 53827
Тарасо-Григорівка (Кам'янська) 53828
Зоряне (Ниво-Трудівська) 53829
Кам'янка (Кам'янська селищна рада) 53830
Новоіванівка (Кам'янська) 53831
Жовте (Кам'янська сільська рада) 53832
Перше Травня (Першотравенська) 53840
Запорізьке (Першотравенська сільська рада) 53841
Мар'янське (Мар'янська сільська рада) 53842
Нова Січ (Першотравенська) 53843
Грушівка (Ленінська сільська рада) 53850
Червоний Тік (Ленінська) 53852
Токівське (Ленінська) 53853
Усть-Кам'янка (Ленінська) 53854
Гранітне (Ленінська сільська рада) 53855
Зеленодольськ 53860
Велика Костромка (Великокостромська сільська рада) 53861

Дніпропетровська Васильківський

Васильківка 52600
Довге 52601
Васильківка 52602
Шевченко 52603
Бабакове (Богданівської сільської ради) 52604
Манвелівка 52605
Зоря 52606
Бондареве (Васильківська) 52607
Бондареве (Васильківська) 52607
Вовчанське 52608
Іванівка 52609
Великоолександрівка 52610
Воскресенівка 52611
Богданівка (Богданівська) 52612
Катеринівка 52613
Іванівське 52614
Каплистівка 52615
Колоно - Миколаївка 52616
Копані 52617
Красне 52618
Крутоярка 52619
Добровілля 52620
Гришаї 52621
Миколаївка 52622
Дубовики 52623
Артемівка (Миколаївська) 52624
Бровки (Добровільська) 52625
Дачне 52626
Зелена роща 52627
Лиса Балка 52628
Луб'янці 52629
Письменне 52630
Зелений Гай (Письменська селищна рада) 52631
Вербівське 52632
Возвратне 52633
Воронізьке 52634
Дібрівка 52635
Новоіванівка 52636
Довге (Павлівської сільської ради) 52637
Тихе (Письменської сільської ради) 52638
Кобзар 52639
Павлівка 52640
Аврамівка (Павлівська) 52641
Широке 52642
Новогригорівка 52643
Касаєве 52644
Криворізьке 52645
Медичне 52646
Нововасильківка 52648
Нововоскресенівка 52649
Шевченкове 52650
Хуторо-Чаплине 52651
Зелений Гай (Зеленогайська сільська рада) 52652
Новоандріївка 52653
Таранове 52654
Краснощокове 52655
Новотерсянське 52656
Очеретувате 52657
Первомайське 52658
Григорівка 52660
Дебальцеве 52661
Веселий Кут 52662
Чаплине 52663
Журавлинка 52664
Лугове 52665
Охотниче 52666
Перевальське 52667
Перепеляче 52668
Петриківка 52669
Петрикове 52670
Правда 52672
Преображенське 52673
Пришиб 52674
Морозівське (Павлівської сільської ради) 52675
Рівне 52676
Рубанівське 52677
Самарське 52678
Свиридове 52679
Солонці 52680
Улянівка 52681
Хвилі 52682
Червона Долина 52683
Шевченківське 52684
Шев'якине 52685
Крутеньке 52686

Дніпропетровська Верхньодніпровський

Верхньодніпровськ 51600
Верхньодніпровськ 51601
Пушкарівка 51606
Авксенівка 51607
Братське 51609
Мишурин Ріг 51610
Бородаївка 51611
Дніпровокам'янка 51612
Правобережне 51613
Василівка 51614
Воєводівка 51615
Гранове 51616
Діденкове 51617
Дідове 51618
Доброгірське 51619
Ганнівка 51620
Заполички 51621
Дубове 51622
Зелене 51623
Зуботрясівка 51624
Івашкове 51625
Калинівка 51626
Калужине 51627
Саксагань 51628
Клин 51629
Заріччя 51630
Домоткань 51631
Якимівка 51632
Водяне 51633
Миколаївка 51634
Андріївка 51635
Кривоносове 51636
Кринички 51637
Кушнарівка 51638
Мар'янівка 51639
Перше Травня 51640
Боровківка 51641
Вільні Хутори 51642
Дмитрівка 51643
Мости 51644
Мотронівка 51645
Новоганнівка 51646
Новогригорівка 51647
Новоселівка 51648
Павлівка 51649
Дніпровське 51650
Павло - Григорівка 51651
Петрівка 51652
Новомиколаївка 51653
Підлужжя 51654
Полівське 51655
Попівка 51656
Посуньки 51657
Самоткань 51658
Соколове 51659
Верхівцеве 51660
Солов'ївка 51661
Суслівка 51662
Соколівка 51663
Тарасівка 51664
Томаківка 51665
Корнило - Наталівка 51666
Малоолександрівка 51667
Чепине 51668
Чкаловка 51669
Широке 51670
Адалимівка 51671
Ярок 51672
Бородаївські хутори 51673
Бородаївські хутори 51673
Матюченкове 51674
Вільногірськ 51700

Дніпропетровська Дніпровський

Підгороднє 52001
Підгороднє 52002
Слобожанське 52005
Балівка (Балівська сільська рада) 52010
Зоря 52011
Партизанське (Партизанська сільська рада) 52012
Маївка (Степнянська сільська рада) 52022
Чумаки 52024
Майорка 52025
Пашена балка 52026
Виноградне 52028
Степне 52029
Обухівка (Кіровська сільська рада) 52030
Обухівка (Кіровська сільська рада) 52031
Обухівка (Кіровська сільська рада) 52032
Горянівське 52035
Олександрівка (Олександрівська сільська рада) 52041
Любимівка (Любимівська сільська рада) 52042
Волоське (Волоська сільська рада) 52043
Василівка 52044
Перемога 52045
Придніпровське 52046
Червоний Садок 52047
Ракшівка 52048
Перше травня 52049
Степове 52050
Долинське 52051
Горького (Горьківська сельска рада) 52052
Шевченко 52053
Благовіщенка 52054
Нове 52055
Миколаївка (Орджонікідзевська сільська рада) 52060
Миколаївка (Орджонікідзевська сільська рада) 52061
Сурське 52062
Новотаромське (Орджонікідзевська сільська рада) 52063
Сурсько - Литовське 52064
Новомиколаївка (Новомиколаївська сільська рада) 52066
Зелений Гай 52067
Сурсько - Клевцеве 52068
Дороге 52069
Дороге 52070
Новоолександрівка 52070
Дослідне 52071
Старі Кодаки 52072
Братське 52073
Дніпрове 52074
Кам'янка 52075
Чувилине 52076
Дніпро 49000
Дніпро 49004
Дніпро 49005
Дніпро 49006
Дніпро 49007
Дніпро 49008
Дніпро 49010
Дніпро 49015
Дніпро 49016
Дніпро 49017
Дніпро 49018
Дніпро 49019
Дніпро 49020
Дніпро 49021
Дніпро 49022
Дніпро 49023
Дніпро 49024
Дніпро 49026
Дніпро 49027
Дніпро 49028
Дніпро 49032
Дніпро 49033
Дніпро 49035
Дніпро 49038
Дніпро 49040
Дніпро 49041
Дніпро 49043
Дніпро 49044
Дніпро 49045
Дніпро 49046
Дніпро 49047
Дніпро 49048
Дніпро 49049
Дніпро 49051
Дніпро 49052
Дніпро 49053
Дніпро 49054
Дніпро 49055
Дніпро 49057
Дніпро 49061
Дніпро 49064
Дніпро 49066
Дніпро 49068
Дніпро 49069
Дніпро 49072
Дніпро 49073
Дніпро 49074
Дніпро 49075
Дніпро 49080
Дніпро 49081
Дніпро 49082
Дніпро 49083
Дніпро 49086
Дніпро 49087
Дніпро 49089
Дніпро 49094
Дніпро 49098
Дніпро 49100
Дніпро 49101
Дніпро 49102
Дніпро 49106
Дніпро 49107
Дніпро 49108
Дніпро 49112
Дніпро 49114
Дніпро 49115
Дніпро 49116
Дніпро 49117
Дніпро 49118
Дніпро 49124
Дніпро 49125
Дніпро 49126
Дніпро 49127
Дніпро 49128
Дніпро 49130
Дніпро 49131
Жовті Води 52201
Жовті Води 52204
Жовті Води 52205
Жовті Води 52210
Суха Балка 52291
Кам'янське 51900
Кам'янське 51901
Кам'янське 51905
Кам'янське 51906
Кам'янське 51909
Світле 51909
Кам'янське 51911
Кам'янське 51912
Кам'янське 51914
Кам'янське 51915
Кам'янське 51916
Кам'янське 51917
Кам'янське 51918
Кам'янське 51920
Кам'янське 51921
Кам'янське 51922
Кам'янське 51925
Кам'янське 51927
Кам'янське 51928
Кам'янське 51931
Кам'янське 51933
Кам'янське 51934
Кам'янське 51935
Кам'янське 51937
Кам'янське 51938
Кам'янське 51939
Кам'янське 51940
Карнаухівка 51990
Кривий Ріг 50000
Кривий Ріг 50001
Кривий Ріг 50002
Кривий Ріг 50004
Кривий Ріг 50005
Кривий Ріг 50006
Кривий Ріг 50008
Кривий Ріг 50011
Кривий Ріг 50012
Кривий Ріг 50014
Кривий Ріг 50019
Кривий Ріг 50023
Кривий Ріг 50024
Кривий Ріг 50025
Кривий Ріг 50026
Кривий Ріг 50027
Кривий Ріг 50029
Кривий Ріг 50031
Кривий Ріг 50036
Кривий Ріг 50037
Кривий Ріг 50038
Кривий Ріг 50041
Кривий Ріг 50042
Кривий Ріг 50045
Кривий Ріг 50046
Кривий Ріг 50047
Кривий Ріг 50048
Кривий Ріг 50049
Кривий Ріг 50051
Кривий Ріг 50052
Кривий Ріг 50053
Кривий Ріг 50054
Кривий Ріг 50055
Кривий Ріг 50056
Кривий Ріг 50057
Кривий Ріг 50065
Кривий Ріг 50066
Кривий Ріг 50067
Кривий Ріг 50069
Кривий Ріг 50071
Кривий Ріг 50073
Кривий Ріг 50074
Кривий Ріг 50076
Кривий Ріг 50078
Кривий Ріг 50079
Кривий Ріг 50081
Кривий Ріг 50082
Кривий Ріг 50083
Кривий Ріг 50084
Кривий Ріг 50085
Кривий Ріг 50086
Кривий Ріг 50089
Кривий Ріг 50090
Кривий Ріг 50093
Кривий Ріг 50095
Кривий Ріг 50096
Кривий Ріг 50097
Кривий Ріг 50098
Кривий Ріг 50101
Кривий Ріг 50102
Кривий Ріг 50103
Кривий Ріг 50106
Гірницьке 50480
Новоіванівка (Криворізької міської ради) 50481
Авангард 50482
Коломійцеве (Криворізька міська рада) 50483
Тернуватий Кут 50484

Дніпропетровська Криворізький

Глеюватка (Глеюватська сільська рада) 53001
Красна Балка (Глеюватська сільська рада) 53002
Новопілля (Новопільська сільська рада) 53003
Коломійцеве (Новопільська сільська рада) 53004
Андрусівка (Златоустівська) 53005
Анастасівка (Грузька сільська рада) 53006
Зелений Луг (Кіровська сільська рада) 53007
Братсько-Семенівка (Надеждівська с/р) 53008
Бурлацьке (Веселівська сільська рада) 53009
Червоне (Червоненська сільська рада) 53010
Калинівка (Червоненська сільська рада) 53011
Недайвода (Недайводська сільська рада) 53012
Веселий Кут (Глеюватська сільська рада) 53013
Високе Поле (Орджонікідзівська сільська рада) 53014
Вільний Посад (Широківська сільська рада) 53015
Вільний Табір (Широківська сільська рада) 53016
Водяне (Красінська сільська рада) 53017
Гомельське (Червоненська сільська рада) 53018
Грузька Григорівка (Чкалівська сільська рада) 53019
Лозуватка (Лозуватська сільська рада) 53020
Грузьке (Грузька сільська рада) 53021
Мар'янівка (Лозуватська с/р) 53022
Дружба (Чкалівська сільська рада) 53023
Запорожець 53024
Зелений Гай (Кіровська сільська рада) 53025
Руднічне (Червоненська сільська рада) 53026
Златопіль (Новопільська сільська рада) 53027
Золота Поляна (Новопільська сільська рада) 53028
Зоря (Недайводська сільська рада) 53029
Іванівка (Валівська сільська рада) 53030
Родіонівка (Чкалівська сільська рада) 53031
Вільне (Вільняньська сільська рада) 53032
Інгулець (Чкалівська сільська рада) 53033
Кам'яне Поле (Орджонікідзівська сільська рада) 53034
Кам'янське (Златоустівська) 53035
Лісове (Орджонікідзівська сільська рада) 53036
Іванівка (Гейківська сільська рада) 53037
Красне (Красінська сільська рада) 53038
Кривбас (Гейківська сільська рада) 53039
Шевчкнківське (Орджонікідзівська сільська рада) 53040
Зелене Поле (Орджонікідзівська сільська рада) 53041
Надеждівка (Надеждівська сільська рада) 53042
Кудашівка (Кіровська сільська рада) 53043
Садове (Красінська сільська рада) 53044
Лісопитомник (Новопільська сільська рада) 53045
Львів (Веселівська сільська рада) 53046
Дніпровка (Красінська сільська рада) 53047
Маяк (Надеждівська с/р) 53048
Нова Зоря (Веселівська сільська рада) 53049
Софіївка (Валівська сільська рада) 53050
Новий Мир (Кіровська сільська рада) 53051
Христофорівка (Христофорівська сільська рада) 53052
Новий Шлях (Веселівська сільська рада) 53053
Гейківка (Гейківська сільська рада) 53054
Нові Садки (Красінська сільська рада) 53055
Новогригорівка (Златоустівська сільська рада) 53056
Новоганнівка (Лозуватська с/р) 53057
Новоіванівка (Глеюватська сільська рада) 53058
Новолозуватка (Грузька сільська рада) 53059
Данилівка (Кіровська сільська рада) 53060
Мусіївка (Кіровська сільська рада) 53061
Новомайське (Новопільська сільська рада) 53062
Новомар'янівське (Веселівська сільська рада) 53063
Базарове (Лозуватська с/р) 53064
Новоселівка (Широківська сільська рада) 53065
Павлівка (Гейківська сільська рада) 53066
Пичугине (Надеждівська с/р) 53067
Надія (Вільняньська сільська рада) 53068
Раєво-Олександрівка (Лозуватська сільська рада) 53069
Широке (Широківська сільська рада) 53070
Красівське (Красінська сільська рада) 53071
Новожитомир (Красінська сільська рада) 53072
Златоустівка (Златоустівська сільська рада) 53073
Романівка (Широківська сільська рада) 53074
Новий Кременчуг (Гейківська сільська рада) 53075
Суворівка (Красінська сільська рада) 53076
Тернівка (Грузька сільська рада) 53077
Тернуватка (Недайводська сільська рада) 53078
Трудове (Красінська сільська рада) 53079
Веселе (Веселівська сільська рада) 53080
Радушне (Радушанська сільська рада) 53081
Новопокровка (Орджонікідзівська сільська рада) 53082
Чабанове (Червоненська сільська рада) 53084
Степове (Новопільська сільська рада) 53085
Червона Поляна (Кіровська сільська рада) 53086
Червоні Поди (Новопільська сільська рада) 53087
Чкаловка (Чкалівська сільська рада) 53088
Шевченкове (Широківська сільська рада) 53089
Ранній Ранок (Гейківська сільська рада) 53092

Дніпропетровська Криничанський

Кринички 52300
Червоний Яр (Криничанська сільська рада) 52300
Чернече (Криничанська сільська рада) 52300
Яблуневе (Щорська сільська рада) 52300
Андріївка (Кудашівська сільська рада) 52301
Удачне (Гуляйпільська сільська рада) 52302
Барвінок (Новоселівська сільська рада) 52303
Березине (Гуляйпільська сільська рада) 52304
Благодатне (Гуляйпільська сільська рада) 52305
Одарівка (Криничанська сільська рада) 52306
Благословенна (Покровська сільска рада) 52307
Бузулуки (Гуляйпільська сільска рада) 52309
Аули 52310
Василівка (Биківська сільска рада) 52311
Весела Долина (Покровська сільська рада) 52312
Українка (Українська сільська рада) 52313
Новоселівка (Новоселівська сільська рада) 52314
Семенівка (Семенівська сільська рада) 52315
Весела Роща (Семенівська сільска рада) 52316
Веселе (Щорська сільська рада) 52317
Високе (Гуляйпільська сільска рада) 52318
Вишневе (Українська сільська рада) 52319
Катеринопіль (Катеринопільська сільська рада) 52320
Бикове (Биківська сільська рада) 52321
Вільне (Щорська сільська рада) 52322
Божедарівка 52323
Божедарівка (Жовтневська сільська рада) 52323
Водяне (Биківська сільська рада) 52324
Володимирівка (Червонопромінська сільська рада) 52325
Гранітне (Затишнянська сільска рада) 52326
Гримуче (Криничанська сільська рада) 52327
Грузинівка 52328
Грушівка (Червонопромінська сільська рада) 52329
Червоноіванівка (Червоноіванівська сільська рада) 52330
Дружба (Дружбівська сільська рада) 52331
Улянівка (Дружбівська сільська рада) 52331
Червоний Став (Жовтневська сільська рада) 52331
Діброва (Маломихалівська сільська рада) 52332
Сухий Хутір (Дружбівська сільська рада) 52333
Адамівка (Адамівська сільська рада) 52334
Єгорівка (Червонопромінська сільська рада) 52335
Зелена Долина (Адамівська сільська рада) 52336
Зелений Кут (Новоселівська сільська рада) 52337
Зелений Яр (Покровська сільська рада) 52338
Зоря (Катернопільська сільська рада) 52339
Світлогірське (Світлогірська сільська рада) 52340
Промінь (Червонопроміньська сільська рада) 52341
Маломихайлівка (Маломихайлівська сільська рада) 52342
Шмакове (Маломихайлівська сільська рада) 52342
Іллінка (Новоселівська сільська рада) 52343
Калинівка (Болтишківська сільська рада) 52344
Кам'янчани (Дружбівська сільська рада) 52345
Катеринівка (Кудашівська сільська рада) 52346
Ковалівка (Кудашівська сільська рада) 52347
Козаче (Гуляйпільська сільська рада) 52348
Козодуб (Червоноіванівська сільська рада) 52349
Кудашівка (Кудашівська сільська рада) 52350
Покровка (Покровська сільська рада) 52351
Коробчине (Червоноіванівска сільська рада) 52352
Милорадівка (Покровська сільська рада) 52353
Червоний Орлик (Покровська сільська рада) 52353
Котлярівка (Семенівська сільська рада) 52354
Крута Балка (Покровська сільська рада) 52355
Лозуватка (Преображенська сільська рада) 52356
Лозуватське (Преображенська сільська рада) 52357
Лугове (Затишнянська сільська рада) 52358
Любимівка (Семенівська сільська рада) 52359
Преображенка (Преображенська сільська рада) 52360
Червона Балка (Преображенська сільська рада) 52360
Черкаське (Преображенська сільська рада) 52360
Вітрівка (Преображенська сільска рада) 52361
Червоне (Преображенська сільська рада) 52361
Болтишка (Болтишківська сільска рада) 52362
Затишне (Затишнянська сільська рада) 52363
Любомирівка (Семенівська сільська рада) 52364
Людмилівка (Щорська сільська рада) 52365
Малярщина (Дружбівська сільська рада) 52366
Мирне (Дружбівська сільська рада) 52367
Михайлівка (Преображенська сільська рада) 52368
Надія (Щорська сільська рада) 52369
Гуляйполе (Гуляйпільська сільська рада) 52370
Малософіївка (Гуляйпільська сільська рада) 52371
Українське (Гуляйпільська сільська рада) 52371
Нова Праця (Катернопільська сільська рада) 52372
Новогурівка (Катернопільська сільська рада) 52373
Новожитлівка (Кудашівська сільська рада) 52374
Новокалинівка (Маломихайлівська сільська рада) 52375
Новомилорадівка (Покровська сільська рада) 52376
Новопідгірне (Криничанська сільська рада) 52377
Новопушкарівка (Криничанська сільська рада) 52378
Олександрівка (Болтишківська сільска рада) 52379
Олексіївка (Щорська сільська рада) 52380
Оленівка (Червонопромінська сільска рада) 52381
Павлівка (Катернопільська сільска рада) 52382
Первозванівка (Дружбівська сільска рада) 52383
Первомайське (Гуляйпільська сільська рада) 52384
Підгірне (Семенівська сільська рада) 52385
Поляна (Кудашівська сільська рада) 52386
Потоки (Щорська сільська рада) 52387
Прапор (Семенівська сільська рада) 52388
Привілля (Катернопільська сільська рада) 52389
Рогівське (Новоселівська сільська рада) 52390
Саксаганське (Жовтневська сільска рада) 52391
Скелюватка (Щорська сільська рада) 52392
Смоленка (Гуляйпільська сільська рада) 52393
Сорокопанівка (Покровська сільська рада) 52394
Степанівка (Новоселівська сільська рада) 52395
Суворовське (Криничанська сільська рада) 52396
Тарасівка (Гуляйпільська сільська рада) 52397
Теплівка (Жовтневська сільська рада) 52398
Трудове (Щорська селищна рада) 52399

Дніпропетровська Магдалинівський

Магдалинівка 51100
Велика Козирщина (Личківської с-р) 51101
Веселе (Приютська с-р) 51102
Веселий Гай (Поливанівська с-р) 51103
Виноградівка (Новопетрівська с-р) 51104
Оленівка (Оленівська с-р) 51105
Кільчень (Магдалинівської селищної ради) 51106
Вишневе (Приютська с-р) 51107
Гавришівка (Пролетарської с-р) 51108
Грабки (Жданівської) 51109
Гупалівка 51110
Чернеччина 51111
Котівка 51112
Заплавка 51113
Минівка 51114
Дмухайлівка 51115
Деконка (Жданівська с-р) 51116
Дубравка 51117
Дудківка (Жданівська) 51118
Євдокіївка 51119
Бузівка 51120
Ковпаківка 51121
Приорільське 51122
Йосипівка (Бузівська с-р) 51123
Запоріжжя (Олександрівська с-р) 51124
Зоряне (Пролетарська с-р) 51125
Іванівка (Приютська с-р) 51126
Калинівка (Поливанівської сільської ради) 51127
Крамарка (Жданівська) 51128
Краснопілля (Заплавська сільска рада) 51129
Новопетрівка 51130
Шевське (Новопетрівська с-р) 51131
Топчине (Топчинська с-р) 51132
Кременівка (Заплавська) 51133
Малоандріївка (Олександрівська с-р) 51134
Мусієнкове (Чернетчинська с-р) 51135
Нововасилівка (Приютська с-р) 51136
Новоіванівка (Поливанівська с-р) 51137
Новоспаське (Приютська с-р) 51138
Олянівка (Мар'ївська с-р) 51139
Личкове (Личківська с-р) 51140
Мар'ївка (Мар'ївська с-р) 51141
Жданівка 51142
Степанівка (Котовська) 51143
Тарасівка (Топчинська сільська рада) 51144
Тарасівка (Почино-Софіївська сільська рада) 51145
Тарасівка (Шевченківська сільська рада) 51146
Тарасо-Шевченківка (Приютська сільська рада) 51147
Трудолюбівка (Мар`ївська с-р) 51148
Водяне (Новопетровская с-р) 51149
Поливанівка 51150
Почино-Софіївка 51151
Січкарівка (Почино-Софіївська сільска рада) 51152
Казначеївка 51153
Шевченківка (Шевченківська с-р) 51160
Шевченківка 1 (Шевченківська с-р) 51161
Першотравенка 51163
Приют 51164
Очеретувате (Очеретуватська с-р) 51165
Олександрівка (Олександрівська с-р) 51166
Марганець 53401
Марганець 53403
Марганець 53406
Марганець 53407
Марганець 53408
Максимівка 53479
Мар'ївка 53492

Дніпропетровська Межівський

Межова 52900
Українка 52905
Андронівка 52906
Антонівське 52907
Красногорівка 52908
Веселе (Українська сільрада) 52909
Зоряне 52910
Слов'янка 52911
Новогригорівка 52912
Жукове 52913
Всесвятське 52914
Дачне 52915
Новотроїцьке 52916
Вознесенське 52917
Запорізьке 52918
Колона - Межова 52919
Всесвятське 52920
Новотроїцьке 52920
Преображенка 52920
Преображенка 52920
Демурине 52921
Зелене 52922
Василівка 52923
Володимирівка 52924
Маліївське 52925
Крутоярівка 52926
Степове 52927
Мала Покровка 52928
Малієве 52929
Веселе 52930
Богданівка 52931
Водолазьке 52932
Мар'ївка 52933
Миколаївка 52934
Наталівка 52935
Новолозуватівка 52936
Миронове 52937
Райполе 52940
Новопідгородне 52941
Олександрівка 52942
Полтавське 52944
Попутне 52945
Славне 52946
Солоне 52947
Сухарева Балка 52948
Тарасівка 52949
Новопавлівка 52950
Іванівка 52952
Федорівське 52954
Філія 52955
Чаус 52956
Чугуєве 52957
Юр'ївка 52958
Біляківка 52960
Новоолександрівка 52961
Нікополь 53200
Нікополь 53201
Нікополь 53204
Нікополь 53207
Нікополь 53208
Нікополь 53210
Нікополь 53211
Нікополь 53213
Нікополь 53219
Нікополь 53220
Нікополь 53221

Дніпропетровська Нікопольський

Нікополь 53222
Приют (Павлопільська сідьська рада) 53223
Путилівка 53224
Сорочине (Лошкарівська сільська рада) 53225
Старозаводське (Менжинська сільська рада) 53226
Східне (Першотравенська сільська рада) 53227
Таврійське (Кировська сільська рада) 53228
Томаківське (Криничуватська сільська рада) 53229
Ульянівка (Шолоховська сільська рада) 53230
Підгірне (Кировська сільська рада) 53231
Христофорівка (Лошкарівська сільська рада) 53232
Шахтар (Покровська сільська рада) 53233
Лошкарівка (Лошкарівська сільська рада) 53240
Головкове (Криничіватська сільська рада) 53241
Шевченкове 53242
Олександропіль (Шевченківська сільська рада) 53243
Криничувате 53244
Веселе (Криничуватська сільська рада) 53245
Лукіївка (Криничуватська сільська рада) 53246
Високопіль (Кирівська сільська рада) 53247
Водяне (Павлопільська селищна рада) 53248
Голубівка (Криничеватська сільська рада) 53249
Павлопілля (Павлопільська сільська рада) 53250
Шишкине (Павлопільська сільська рада) 53251
Новософіївка (Новософіївська сільська рада) 53252
Чистопіль (Кіровська сільська рада) 53253
Шолохове (Шолохівська сільська рада) 53254
Миронівка (Шолохівська сільська рада) 53255
Довгівка (Криничуватська сільська рада) 53256
Високе (Новоіванівська сільська рада) 53257
Західне (Першотравенська сільська рада) 53258
Звізда (Павлопільська сільська рада) 53259
Новоіванівка (Новоіванівська сільська рада) 53260
Дмитрівка (Дмитрівська сільська рада) 53261
Привільне (Дмитрівська сільська рада) 53262
Борисівка (Дмитрівська сільська рада) 53263
Першотравневе (Першотравневська сільська рада) 53264
Південне (Південна сільська рада) 53265
Зелене 53266
Змагання (Криничуватська сільська рада) 53267
Іванівка (Павлопільська сільська рада) 53268
Хмельницьке (Новософіївська сільська рада) 53269
Приміське (Менжинська сільська рада) 53270
Чкалове 53271
Олексіївка (Менжинська сільська рада) 53272
Покровське (Покровська селищна рада) 53273
Набережне (Покровська сільська рада) 53274
Капулівка (Покровська селищна рада) 53275
Красне (Покровська сільська рада) 53276
Крутий Беріг (Шевченківська сільська рада) 53277
Лебединське (Криничуватська сільська рада) 53278
Максимівка (Шевченківська сільська рада) 53279
Придніпровське (Придніпровська сільська рада) 53280
Степове (Новософіївська сільська рада) 53281
Кам'янське (Придніпровька сільська рада) 53282
Червоногригорівка (Червоногригорівська селищна рада) 53283
Катеринівка (Покровська сільська рада) 53284
Дружба (Криничуватська сільська рада) 53285
Маринопіль (Шевченківська сільська рада) 53286
Мусіївка (Придніпровська сільська  рада) 53287
Межуївка (Лошкарівська сільська рада) 53288
Мендєлєївка (Криничуватська сільська рада) 53289
Мар'ївка (Кирівська  сільська рада) 53290
Бекетівка (Кіровська сільська рада) 53291
Нова - Балта 53292
Новоселівка (Новоіванівська сільська рада) 53293
Олександрівка (Кировська сільська рада) 53294
Охотниче (Криничуватська сільська рада) 53297
Пахар (Криничуватська сільська рада) 53298

Дніпропетровська Новомосковський

Новомосковськ 51200
Новомосковськ 51203
Новомосковськ 51205
Новомосковськ 51206
Новомосковськ 51208
Орлівщина (Орловщанська) 51215
Варварівка (Новостепанівська сільська рада) 51216
Меліоративне 51217
Веселе (Новостепанівської сільської ради) 51218
Вишневе (Перещепинської міської ради) 51219
Перещепине 51220
Перещепине 51221
Воскресенівка (Голубівська с-р) 51222
Козирщина (Перещепинської міської ради) 51223
Багате 51224
Панасівка 51225
Керносівка 51226
Ганнівка 51227
Дмитрівка (Спаська с-р) 51228
Затишне (Миколаївська с-р) 51229
Голубівка (Голубівська сільська рада) 51230
Малокозирщина (Перещепинська м.р.) 51231
Миролюбівка (Голубівської сільської ради) 51232
Кільчень (Голубівська с-р) 51233
Новостепанівка (Новостепанівська с-р) 51234
Герасимівка (Новостепанівська сільська рада) 51235
Гнатівка 51236
Мирне (Мар'янівська с-р) 51237
Надеждівка (Попаснянська с-р) 51238
Нове (Миколаївська с-р) 51239
Михайлівка 51240
Левенцівка 51241
Попасне 51242
Тарасове (Попаснянська сільська рада) 51243
Івано-Михайлівка 51244
Новоскотувате 51245
Олександрія (Перещепінська м.р.) 51246
Орілька (Керносівка) 51247
Привільне (Попаснянська с-р) 51248
Рівне (Багатська сільська рада) 51249
Губиниха (Губинихська селищна рада) 51250
Губиниха (Губинихська селищна рада) 51251
Свічанівка (Перещепінська міська рада) 51252
Євецько-Миколаївка 51253
Миколаївка (Миколаївська с-р) 51254
Королівка 51256
Скотувате (Мар`янівська с-р) 51257
Троїцьке (Голубівська сільська рада) 51258
Вільне 51260
Мар'янівка (Мар'янівська с-р) 51261
Хащеве 51262
Спаське 51263
Хуторо-Губиниха 51264
Гвардійське (Гвардійська с-р) 51270
Черкаське 51272
Василівка (Василівська сільська рада) 51273
Андріївка 51274
Всесвятське 51275
Знаменівка (Знаменівська сільська рада) 51280
Знаменівка (Знаменівська сільська рада) 51281
Підпільне 51282
Піщанка 51283
Новоселівка 51284
Соколове 51285
Ягідне 51286
Новотроїцьке (Знаменівська) 51291

Дніпропетровська Павлоградський

Павлоград 51400
Павлоград 51402
Павлоград 51403
Павлоград 51404
Павлоград 51405
Павлоград 51408
Павлоград 51409
Павлоград 51411
Павлоград 51412
Павлоград 51413
Веселе 51431
Домаха 51432
Жолобок 51433
Зелене 51434
Дачне 51435
Вербове 51436
Мар'ївка 51437
Мерцалівка 51438
Мінеральні Води 51439
Нові Вербки 51440
Новомиколаївське 51441
Новоолександрівське 51442
Підлісне 51443
Самарське 51444
Свідовок 51445
Степ 51446
Шахтарське 51447
Червона Долина 51448
Червона Нива 51449
Кочережки 51450
В'язівок 51452
Вербки 51453
Морозівське 51455
Малоолександрівка 51456
Поперечне 51460
Нова Русь 51461
Нова Дача 51462
Кохівка 51463
Богданівка 51464
Левадки 51465
Булахівка 51470
Карабинівка 51471
Лиманське 51472
Межиріч 51473
Оженківка 51474
Новоселівське 51475
Богуслав 51486
Привовчанське 51490
Троїцьке 51491
Першотравенськ 52801
Першотравенськ 52803

Дніпропетровська Петриківський

Петриківка 51800
Клешнівка (Іванівська сільська рада) 51801
Куліші (Іванівська сільська рада) 51802
Кулішеве (Петриківської селищної ради) 51803
Плавещина (Шульгівська сільська рада) 51804
Мала Петриківка (Петриківської селищної ради) 51805
Судівка (Шульгівська сільська рада) 51806
Сотницьке (Петриківська сільська рада) 51807
Шульгівка (Шульгівська сільська рада) 51810
Сорочине (Шульгівська сільська рада) 51811
Іванівка (Іванівська сільська рада) 51812
Гречане (Іванівська сільська рада) 51813
Радісне (Іванівська сільська рада) 51814
Чаплинка (Чаплинська сільська рада) 51820
Хутірське (Хутірська сільська рада) 51822
Улянівка (Чаплинська сільська рада) 51823
Лобойківка (Лобойківська сільська рада) 51830
Єлизаветівка (Єлизаветівська сільська рада) 51831
Курилівка (Курилівська сільська рада) 51840
Миколаївка (Миколаївська сільська рада) 51842

Дніпропетровська Петропавлівський

Петропавлівка 52700
Богинівка (Брагинівська сільська рада) 52705
Бажани 52707
Богдано Вербки 52708
Васильківка 52709
Хороше 52710
Осадче 52711
Коханівка 52712
Олександропіль 52713
Васюківка 52714
Відродження 52715
Водяне 52716
Добринька 52717
Запоріжжя 52718
Зелений Гай (Брагинівська сільрада) 52719
Українське 52720
Вереміївка 52721
Самарське 52722
Троїцьке 52723
Зелений Гай (Українська сільрада) 52724
Кардаші 52725
Катеринівка 52726
Кунінова 52727
Лугове 52728
Мар'янка 52729
Залізничне (Петропавлівська селищна рада) 52730
Шевченка 52731
Петрівка 52732
Маломиколаївка 52733
Нововербське 52734
Новодмитрівка 52735
Новопричепилівка 52736
Новоселівка (Ураїнська сільрада) 52737
Новохорошевське 52738
Озерне 52739
Дмитрівка 52740
Олефірівка 52742
Чумаки 52743
Миколаївка 52744
Олександрівка 52746
Роздори 52747
Росішки 52748
Сидоренко 52749
Лозове 52750
Васильківське 52751
Русакове 52752
Сонцеве 52753
Старий Колодязь 52754
Товсте 52755
Успенівка 52756
Мар'їна Роща 52761
Покров 53301
Покров 53303
Покров 53304
Гірницьке 53391
Чертомлик 53393

Дніпропетровська Покровський

Покровське 53600
Богодарівка 53601
Новогеоргіївка 53602
Вербове 53603
Відрадне 53604
Романки 53605
Водяне 53606
Катеринівка 53607
Вільне 53608
Вовче 53609
Просяна 53610
Вороне 53611
Маломихайлівка 53612
Гай 53613
Гаврилівка 53614
Підгаврилівка 53615
Герасимівка 53616
Діброва 53617
Єгорівка 53618
Запорізьке 53619
Орли 53620
Великомихайлівка 53621
Зарічне 53622
Маліївка 53623
Новоселівка 53623
Новоселівка 53623
Январське 53623
Березове 53624
Тернове 53625
Киричкове 53626
Кирпичне 53627
Дрозди 53628
Христофорівка 53629
Олександрівка 53630
Коломійці 53631
Калинівське 53632
Данилівка 53633
Лісне 53634
Малинівка 53635
Маліївка 53636
Маяк 53637
Мечетне 53638
Нечаївка 53639
Андріївка 53640
Братське 53641
Вишневе 53642
Новомиколаївка 53643
Новоолександрівка 53644
Зелена Долина 53645
Новоскелювате 53646
Кривобокове 53647
Олексіївка 53648
Орестопіль 53649
Остапівське 53650
Левадне (Покровської селищної ради) 53651
Першотравневе 53652
Петриків 53653
Писанці 53654
Гапоно - Мечетне 53655
Піщане 53656
Привілля 53657
Радісне 53658
Скотувате 53659
Солоне 53660
Соснівка 53661
Старокасянівське 53662
Степове 53663
Тихе 53664
Хороше 53665
Отрішки 53666
Добропасове 53667
Чорненкове 53668
Яблунівка 53669
Январське 53670

Дніпропетровська П'ятихатський

П'ятихатки 52100
П'ятихатки 52103
Троїцьке 52110
Миколаївка 52111
Червона Деріївка 52112
Біленщина 52113
Волочаївка 52114
Галино-Лозуватка 52115
Громівка 52116
Григорівка 52117
Грушуватка 52118
Зоря 52119
Лихівка 52120
Новоукраїнка 52121
Ровеньки 52122
Райдужне 52123
Байдаківка 52124
Яковлівка 52125
Зелений Клин (Троїцька сільська рада) 52126
Зелений Луг 52127
Золотницьке 52128
Демурене-Варварівка 52129
Жовте 52130
Пальмирівка 52131
Дмитрівка 52132
Жовтоолександрівка 52133
Трудолюбівка 52134
Кам'яне 52135
Касинівка 52136
Катеринівка 52137
Цівки 52138
Красна Воля 52139
Чистопіль 52140
Виноградівка 52141
Комісарівка 52142
Вершинне 52143
Кулябкіне (Вишнівська с.р.) 52145
Ликошине 52146
Липове 52147
Веселий Поділ 52148
Миролюбівка 52149
Лозуватка 52150
Новоукраїнка 52150
Вишневе 52151
Саївка 52153
Долинське 52154
Миронівка 52155
Михайлівка 52156
Нововасилівка 52157
Новозалісся 52158
Новоіванівка 52159
Богдано-Надеждівка 52160
Мирне 52161
Новотроїцьке 52162
Культура 52163
Олександро-Григорівка 52164
Осиковате 52165
Петрівка 52166
Плоске 52167
Плоске-Таранівка 52168
Полтавобоголюбівка 52169
Красноіванівка 52170
Нерудсталь 52171
Івашинівка 52172
Саксагань 52173
Чумаки 52174
Семенівка 52175
Степове 52176
Суханівка 52177
Терно-Лозуватка 52178
Тернувате 52179
Мар'янівка 52180
Савро 52181
Калинівка 52182
Цвіле 52183
Червона Гірка 52184
Вільне 52185
Червона Поляна 52186
Червоний Яр 52187
Чигринівка 52188
Красний Луг 52189
Запоріжжя 52190
Авангард 52192
Байківка 52193
Балкове 52194
Березняк 52195
Володимирівка 52196
Верхньокам'яниста 52197
Іванівка 52198
Зелене 52199

Дніпропетровська Синельниківський

Калинівське 52500
Синельникове 52500
Синельникове 52501
Синельникове 52502
Андріївка (Миролюбівська) 52503
Запорожець 52504
Заяче 52505
Бегма 52506
Бурханівка 52507
Василівка 52508
Вербове 52509
Дерезувате 52510
Лугове 52510
Степове 52510
Козачий Гай 52511
Майське 52511
Максимівка (Майської сільської ради) 52511
Новомиколаївка 52511
Романівка 52511
Кислянка 52512
Хорошеве (Кислянської) 52512
Вільне 52513
Зайцеве 52514
Калинівка 52514
Красне 52514
Очеретувате 52514
Лозуватка 52515
Дубо - Осокорівка 52516
Володимирівське 52517
Воронівка 52518
Водяне 52519
Іларіонове 52520
Георгіївка 52521
Старолозуватка 52522
Раївка 52523
Іванівка (Новогнідська) 52524
Новогніде 52524
Веселе (Дібровська) 52525
Дороге 52526
Дубове 52527
Запорізьке 52528
Знаменівське 52529
Новопавлоградське 52530
Старовишневецьке 52530
Вишневецьке (Старовишневецької сільської ради) 52531
Зелений Гай 52532
Петрівка 52532
Роздори 52532
Іванівка (Іларіонівська) 52533
Писарівка 52534
Пристень 52534
Кам'януватка 52535
Катражка 52536
Київське 52537
Кодацьке 52538
Котлярівське 52539
Мар'ївка (Мар‘ївської) 52540
Первомайське 52541
Діброва 52542
Шахтарське 52543
Мар'ївка (Писарівської) 52544
Андріївка (Варварівська) 52545
Мар'ївське 52546
Мар'їнка 52547
Морозівське 52548
Надеждине 52549
Варварівка 52550
Обоянівське 52550
Олександрополь 52550
Попове 52550
Василівка-на-Дніпрі 52551
Мар'ївка (Василівської) 52551
Михайлівка 52552
Надеждівка 52553
Ненаситець 52554
Нове 52555
Новий Посьолок 52556
Нововознесенка 52557
Новоіларіонівське 52558
Зелене 52559
Луб'янка 52560
Садове 52560
Новоолександрівка 52561
Гірки 52562
Новоолександропіль 52562
Панасівка 52563
Новочернігівське 52564
Вербки-Осокорівка 52565
Носачі 52565
Березнуватка 52566
Осокорівка 52567
Павлівка 52568
Новоолексіївка 52569
Миролюбівка 52570
Терса 52570
Великомихайлівка 52571
Мажари 52572
Шевченківське 52572
Парне 52573
Партизани 52574
Богуславка 52575
Дніпровське 52576
Веселе (Раївська) 52577
Польове 52578
Ракове 52579
Новоолександрівське 52580
Славгород 52580
Роздолля 52581
Тургенєвка 52582
Рудево - Миколаївка 52583
Сад 52584
Грушувато - Криничне 52585
Суха Калина 52586
Тернове 52587
Токове 52588
Третяківка 52589
Троїцьке 52590
Воронове 52591
Першозванівка 52592
Хорошеве (Мар’ївської) 52593
Грякувате 52594
Циганівка 52595
Широкосмоленка 52596
Ясне 52597
Гострий Камінь 52599

Дніпропетровська Солонянський

Сонячне 49401
Перше Травня 52400
Солоне 52400
Межове 52401
Барвінок 52402
Антонівка (Васильківська сільська рада) 52403
Богданівка 52404
Надіївка (Солонянська селищна рада) 52405
Аполлонівка (Солонянська селищна рада) 52406
Безбородькове 52407
Бутовичівка 52408
Вільне 52409
Сурсько-Михайлівка 52410
Вовніги 52411
Березнуватівка 52412
Привільне 52413
Маяк 52414
Трудолюбівка 52414
Водяне 52415
Квітуче 52416
Гаркушино 52417
Голубинівка 52418
Гончарка 52419
Новомар'ївка 52420
Станція Незабудине 52420
Іверське 52421
Миколо - Мусіївка 52422
Олександропіль (Олександроаільська сільска рада) 52423
Кринички 52424
Грушівка 52425
Дальнє 52426
Долинське 52427
Дніпровське 52428
Малинівка 52429
Наталівка 52430
Промінь 52431
Незабудине (Наталівська сільська рада) 52432
Святовасилівка 52433
Павлівка 52434
Василівка (Василівська сільська рада) 52435
Дружелюбівка 52436
Звонецьке 52437
Костянтинівка 52438
Котлярівка 52439
Письмечеве 52440
Новопокровка 52441
Гроза 52442
Круте 52443
Дороганівка 52444
Широке 52445
Тритузне 52446
Любимівка 52447
Мала Калинівка 52448
Малинове 52449
Багате (Мопрівська сільска рада) 52450
Малозахарине 52451
Григорівка 52452
Матросове 52453
Микільське 52454
Карайкове 52455
Миропіль 52456
Михайлівка 52457
Любов 52458
Новоандріївка 52459
Мирне 52460
Кам'яне (Васильківська сільська рада) 52461
Новоселівка 52461
Панькове 52461
Башмачка (Башмачанська сілька рада) 52462
Кашкарівка 52463
Новотарасівка 52464
Новотернуватка 52465
Олександрівка 52466
Олексіївка 52467
Орлове 52468
Осипенко 52469
Микільське-на-Дніпрі 52470
Оріхове (Микільска сільська рада) 52471
Військове (Військова сільська рада) 52472
Калинівка 52473
Петро-Свистунове 52473
Петрівське 52474
Пропашне 52475
Пшеничне 52476
Вишневе 52477
Розтання 52478
Рясне 52479
Сергіївка 52480
Петриківка 52481
Стародніпровське 52482
Суданівка 52483
Тихе 52484
Товариський труд 52485
Томаківка 52486
Тракторне 52487
Гайдамацьке 52488
Хижине 52489
Звонецький Хутір 52490
Ганно-Мусіївка 52491
Кам'яно - Зубилівка 52492
Червонокам'яне 52493
Чернігівка 52494
Чорнопарівка 52495
Шестипілля 52496
Широкополе 52497
Шульгівка 52498
Якимівка 52499

Дніпропетровська Софіївський

Софіївка (Софіївська сільська рада) 53100
Базавлучок (Нововасилівська сільська рада) 53103
Братське (Запорізька сільська рада) 53104
Вербове (Першотравенська сільська рада) 53105
Веселе Поле (Девладівська сільська рада) 53106
Петрове (Софіївська сільська рада) 53107
Володимирівка (Ордо-Василівська сільська рада) 53109
Ордо-Василівка (Ордоваслівська сільська рада) 53110
Мар'ївка (Жовтнева сільська рада) 53111
Сергіївка (Ордоваслівська сільська рада) 53112
Гончарове (Девладівська сільська рада) 53113
Грушки (Девладівська сільська рада) 53114
Довгівка (Марє-Дмитрівська сільська рада) 53115
Зав'ялівка (Ордоваслівська сільська рада) 53116
Мотина Балка (Ордоваслівська сільська рада) 53117
Зелене (Миколаївська сільська рада) 53118
Зелений Гай (Девладівська сільська рада) 53119
Перше Травня (Першотравенська сільська рада) 53120
Макорти (Першотравенська сільська рада) 53121
Андріївка (Першотравенська сільська рада) 53122
Криничувате (Першотравенська сільська рада) 53123
Катерино -Наталівка (Миколаївська сільська рада) 53124
Ковалеве (Марє-Дмитрівська сільська рада) 53125
Кодак (Ордоваслівська сільська рада) 53126
Кринички (Марє-Дмитрівська сільська рада) 53127
Явдохівка (Жовтнева сільська рада) 53128
Дачне (Жовтнева сільська рада) 53129
Водяне (Девладівська сільська рада) 53130
Червоний Яр (Марє-Дмитрівська сільська рада) 53131
Девладове (Девладівська сільська рада) 53132
Любе (Першотравенська сільська рада) 53133
Нові Ковна (Нововасилівська сільська рада) 53134
Ізлучисте (Камянська сільська рада) 53135
Мар'є - Дмитрівка (Марє-Дмитрівська сільська рада) 53136
Мар'є -Костянтинівка (Ордоваслівська сільська рада) 53137
Катеринівка (Миколаївська сільська рада) 53138
Михайлівка (Софіївська сільська рада) 53139
Запорізьке (Запорізька сільська рада) 53140
Любимівка (Софіївська сільська рада) 53141
Непереможене (Миколаївська сільська рада) 53142
Нова Зоря (Першотравенська сільська рада) 53143
Райполе (Ордоваслівська сільська рада) 53145
Нововітебск (Нововасилівська сільська рада) 53146
Новомихайлівка (Ордоваслівська сільська рада) 53147
Новопетрівка (Новоюлівська сільська рада) 53149
Новоюлівка (Новоюлівська сільська рада) 53150
Авдотівка (Новоюлівська сільська рада) 53151
Авдотівка (Новоюлівська сільська рада) 53151
Новохортиця (Камянська сільська рада) 53152
Новоподільське (Нововасилівська сільська рада) 53153
Одрубок (Нововасилівська сільська рада) 53154
Олександрівка (Першотравенська сільська рада) 53155
Новоолексіївка (Жовтнева сільська рада) 53156
Петрівка (Миколаївська сільська рада) 53157
Павлівка (Жовтнева сільська рада) 53159
Кам'янка (Камянська сільська рада) 53160
Вишневе (Камянська сільська рада) 53161
Олексіївка (Жовтнева сільська рада) 53162
Потоцьке (Першотравенська сільська рада) 53164
Петропавлівка (Жовтнева сільська рада) 53165
Широке (Софіївської селищної ради) 53166
Садове (Жовтнева сільська рада) 53167
Спокойствіє (Софіївська сільська рада) 53169
Нововасилівка (Нововасилівська сільська рада) 53170
Жовте (Нововасилівська сільська рада) 53171
Вакулове (Жовтнева сільська рада) 53172
Мар'ївка Друга (Ордоваслівська сільська рада) 53173
Степове (Новоюлівська сільська рада) 53174
Тарасівка (Софіївська сільська рада) 53175
Тернуватка (Нововасилівська сільська рада) 53176
Трудолюбівка (Новоюлівська сільська рада) 53177
Українка (Жовтнева сільська рада) 53178
Червоне Поле (Марє-Дмитрівська сільська рада) 53179
Миколаївка (Миколаївська сільська рада) 53180
Олександро-Білівка (Миколаївська сільська рада) 53181
Володимирівка (Миколаївська сільська рада) 53182
Лошкарівка (Миколаївська сільська рада) 53183
Вільне Життя (Миколаївська сільська рада) 53185
Ганно- Миколаївка (Першотравенська сільська рада) 53186
Калашники (Жовтнева сільська рада) 53187
Назарівка (Миколаївська сільська рада) 53188
Южне (Першотравенська сільська рада) 53190
Тернівка 51500
Тернівка 51501
Тернівка 51502
Зелена Долина (Тернівська міська рада) 51503

Дніпропетровська Томаківський

Томаківка (Томаківська селищна рада) 53500
Новокраснопіль 53503
Сергіївка 53505
Семенівка 53506
Вільне 53507
Ганнівка 53508
Гарбузівка 53509
Чумаки (Чумаківська сільська рада) 53510
Крутеньке (Чумаківська сільська рада) 53511
Китайгородка 53512
Грушеве 53513
Чайки 53514
Жмерине 53515
Запорізька Балка 53516
Запорізьке 53517
Катьощине 53518
Зелений Клин 53519
Преображенка (Преображенська сільська рада) 53520
Зелений Гай 53521
Новокам'янка 53522
Краснопіль 53523
Маяк 53524
Миролюбівка 53525
Новокатьощине 53526
Глухе 53527
Новий Мир 53528
Прогрес 53529
Кисличеватое (Кисличуватська сільська рада) 53530
Михайлівка 53531
Новомиколаївка 53534
Новомихайлівка 53535
Новопавлівка 53536
Новоукраїнка 53537
Олександрівка 53538
Петрівка 53539
Мирове (Мировська сільська рада) 53540
Настасівка (Мировська сільська рада) 53541
Зоря (Зорянська сільська рада) 53542
Садове 53544
Весела Федорівка 53545
Баркове 53546
Степанівка 53547
Стрюківка 53548
Тарасівка 53549
Високе (Володимирівська сільська рада) 53550
Урожайне 53551
Виводове (Виводівська сільська рада) 53552
Долинське 53553
Червоний Яр 53554
Веселий Яр 53555
Новокиївка (Новокиївська сільська рада) 53560
Іллінка (Новокиївська сільська рада) 53561
Добра Надія 53562
Вищетарасівка (Вишетарасівська сільська рада) 53563
Топила 53571

Дніпропетровська Царичанський

Царичанка 51000
Дубове (Царичанська сільська рада) 51005
Лисківка (Царичанська сільська рада) 51006
Заорілля (Михайлівська сільська рада) 51007
Зубківка (Цибульківська сільська рада) 51008
Івано-Ярізовка (Бабайківська сільська рада) 51009
Бабайківка 51010
Михайлівка (Михайлівська сільська рада) 51011
Ляшківка (Ляшківська сільська рада) 51012
Залелія (Залеліївська сільська рада) 51013
Орлівка (Ляшківська сільська рада) 51014
Катеринівка (Цибульківська сільська рада) 51015
Кравцівка (Рудьківська сільська рада) 51016
Пилипівка (Царичанська сільська рада) 51017
Лозуватка (Залеліївська сільська рада) 51018
Назаренки (Ляшківська сільська рада) 51019
Юр'ївка (Юр'ївська сільська рада) 51020
Преображенка 51021
Прядівка (Прядівська сільська рада) 51022
Ненадівка (Юрьївська сільська рада) 51023
Нетесівка (Залеліївська сільська рада) 51024
Новоселівка (Цибульківська сільська рада) 51025
Турове (Царичанська селищна рада) 51026
Кущівка (Бабайківська сільська рада) 51027
Плавещина (Цибульківська сільська рада) 51028
Помазанівка (Залеліївська сільська рада) 51029
Китайгород (Китайгородська сільська рада) 51030
Рудка (Рудківська сільська рада) 51031
Цибульківка 51032
Молодіжне (Цибульківська сільська рада) 51033
Рибалки (Рудківська сільська рада) 51034
Салівка (Цибульківська сільська рада) 51035
Селянівка (Царичанська сільська рада) 51036
Семенівка (Юр"ївська сільська рада) 51037
Супина (Новопідкрязька сільська рада) 51038
Тарасівка (Царичанська селищна рада) 51039
Могилів 51040
Могилів 51041
Проточі (Зорянська сільська рада) 51045
Новопідкряж (Новопідкрязька сільська рада) 51046
Андріївка (Залеліївська сільська рада) 51047
Вербове (Бабайківська сільська рада) 51048
Гнатівка (Михайлівська сільська рада) 51049
Драгівка (Царичанська сільська рада) 51050
Новостроївка (Бабайківська сільська рада) 51051
Калинівка (Царичанська сільська рада) 51052
Червона Орілька (Михайлівська сільська рада) 51053
Шарівка (Ляшківська сільська рада) 51054
Щербинівка (Рудьківська сільська рада) 51055
Єгорине (Цибульківська сільська рада) 51056

Дніпропетровська Широківський

Широке (Широківська сільська рада) 53700
Весела Дача (Чапаєвська сільська рада) 53701
Веселий Став (Андріївська сільська рада) 53702
Вишневе (Миколаївська сільська рада) 53703
Ганівка (Шестірнянська сільська рада) 53704
Городуватка (Андріївська сільська рада) 53705
Григорівка (Чапаєвська сільська рада) 53706
Свистунове (Розилюксембургська сільська рада) 53707
Дем'янівка (Новомалинівська сільська рада) 53708
Нове (Зеленобалківська сільська рада) 53709
Зелена Балка (Зеленобалківська сільська рада) 53710
Новоселівка (Новолатівська сільська рада) 53711
Зелений Гай (Миколаївська сільська рада) 53712
Зелений Став (Новомалинівська сільська рада) 53713
Інгулець (Новолатівська сільська рада) 53714
Казанківка (Новомалинівська сільська рада) 53715
Калинівка (Розилюксембургська сільська рада) 53716
Мирне (Новомалинівської сільської ради) 53717
Кошове (Чапаєвська сільська рада) 53718
Кравці (Степова сільська рада) 53719
Червоне (Новомалинівська сільська рада) 53720
Новомалинівка (Новомалинівська сільська рада) 53721
Явдотівка (Новомалинівська сільська рада) 53722
Олександрія (Новомалинівська сільська рада) 53723
Макарівка (Зеленобалківська сільська рада) 53724
Малинівка (Новомалинівська сільська рада) 53725
Спаське (Чапаєвської сільської ради) 53726
Озерне (Степова сільська рада) 53727
Могилівка (Андріївська сільська рада) 53728
Надія (Чапаєвська сільська рада) 53729
Олександрівка (Олександрівська сільська рада) 53730
Миролюбівка (Розилюксембургська сільська рада) 53731
Гречані Поди (Розилюксембургська сільська рада) 53732
Степове (Степова сільська рада) 53733
Водяне (Степова сільська рада) 53734
Нове Життя (Олександрівська сільська рада) 53735
Курганка (Зеленобалківська сільська рада) 53738
Новоукраїнка (Чапаєвська сільська рада) 53739
Миколаївка (Миколаївська сільська рада) 53740
Радевичеве (Андріївська сільська рада) 53741
Карпівка (Миколаївська сільська рада) 53742
Тихий Став (Миколаївська сільська рада) 53743
Подидар (Чапаєвська сільська рада) 53744
Подове (Степова сільська рада) 53745
Пологи (Степова сільська рада) 53746
Полтавка (Новомалинівська сільська рада) 53747
Червоний Під (Розилюксембургська сільська рада) 53748
Розівка (Миколаївська сільська рада) 53749
Запоріжжя (Чапаєвська сільська рада) 53750
Благодатне (Чапаєвська сільська рада) 53751
Дачне (Чапаєвська сільська рада) 53752
Стародобровільське (Новолатівська сільська рада) 53753
Червоний Ранок (Зеленобалківська сільська рада) 53755
Трудолюбівка (Розилюксембургська сільська рада) 53756
Цвіткове (Миколаївська сільська рада) 53757
Плугатар (Новомалинівська сільська рада) 53759
Андріївка (Андріївська сільська рада) 53760
Шестерня (Шестірнянська сільська рада) 53761
Новокурське (Шестірнянська сільська рада) 53762
Шведове (Зеленобалківська сільська рада) 53763
Широка Дача (Миколаївська сільська рада) 53764
Широка Долина (Новомалинівська сільська рада) 53765
Яблунівка (Новомалинівська сільська рада) 53766
Латівка (Новолатівська сільська рада) 53768
Кряжове (Степова сільська рада) 53769
Оленівка (Чапаєвська сільська рада) 53770
Одрадне (Чапаєвська сільська рада) 53771
Новолатівка (Новолатівська сільська рада) 53772

Дніпропетровська Юр'ївський

Юр'ївка 51300
Білозерське 51305
Бразолове 51306
Варламівка 51307
Вербське 51309
Чернявщина 51310
Олексіївка 51311
Новочорноглазівське 51312
Новоіванівське 51313
Шандрівка 51314
Преображенка 51315
Новогригорівка 51316
Чорноглазівка 51317
Кіндратівка 51319
Олександрівка 51320
Чаплинка 51321
Сергіївка 51322
Новов'язівське 51323
Водяне 51324
Варварівка 51325
Вербуватівка 51326
Жемчужне (Сільська рада с.Жемчужне) 51327
Новостроївка 51329
Новомосковське 51330
Голубівське 51331
Новотимофіївське 51332
Новошандрівка 51334
Роз'їзд Жемчужне (Юр'ївська сільська рада) 51335
Зарічне 51336
Оленівка 51337
Орлівське 51338
Первомайське 51339
Призове 51341
Пшеничне 51342
П'ятихатки 51343
Нижнянка 51344
Катеринівка 51345
Сокільське 51346
Терни 51347
Дубове 51348
Федорівське 51350
Івано-Межиріцьке 51351
Весела Гірка 51352
Широка Балка 51355
Юр'ївське 51356
Яблунівка 51357
Долина 51358
Затишне 51359
Солонці (Сергіївська сільрада) 51360
Василівка 51361
Українське 51362
Ульянівка 51363

'> Біляківка 52960 Новоолександрівка 52961