Тернопільська Бережанський Бережани 47501
Тернопільська Бережанський Бережани 47502
Тернопільська Бережанський Рай (Бережанська міська рада) 47506
Тернопільська Бережанський Краснопуща (Урманська сільська рада) 47510
Тернопільська Бережанський Пліхів (Урманська сільська рада) 47510
Тернопільська Бережанський Урмань (Урманська сільська рада) 47510
Тернопільська Бережанський Двірці (Рекшинська сільська рада) 47511
Тернопільська Бережанський Писарівка (Рекшинська сільська рада) 47511
Тернопільська Бережанський Поточани (Рекшинська сільська рада) 47511
Тернопільська Бережанський Рекшин (Рекшинська сільська рада) 47511
Тернопільська Бережанський Біще (Біщівська сільська рада) 47512
Тернопільська Бережанський Залужжя (Біщівська сільська рада) 47512
Тернопільська Бережанський Дуляби (Нараївська сільська рада) 47513
Тернопільська Бережанський Нараїв (Нараївська сільська рада) 47513
Тернопільська Бережанський Шайбівка (Нараївська сільська рада) 47513
Тернопільська Бережанський Вербів (Вербівська сільська рада) 47514
Тернопільська Бережанський Гиновичі (Жуківська сільська рада) 47515
Тернопільська Бережанський Жуків (Жуківська сільська рада) 47515
Тернопільська Бережанський Підлісне (Жуківська сільська рада) 47515
Тернопільська Бережанський Баранівка (Куропатницька сільська рада) 47516
Тернопільська Бережанський Куропатники (Куропатницька сільська рада) 47516
Тернопільська Бережанський Ясне (Куропатницька сільська рада) 47516
Тернопільська Бережанський Гайок (Лапшинська сільська рада) 47517
Тернопільська Бережанський Лапшин (Лапшинська сільська рада) 47517
Тернопільська Бережанський Рогачин (Рогачинська сільська рада) 47520
Тернопільська Бережанський Комарівка (Шибалинська сільська рада) 47521
Тернопільська Бережанський Шибалин (Шибалинська сільська рада) 47521
Тернопільська Бережанський Куряни (Курянівська сільська рада) 47522
Тернопільська Бережанський Павлів (Курянівська сільська рада) 47522
Тернопільська Бережанський Гутисько (Підвисоцька сільська рада) 47523
Тернопільська Бережанський Демня (Підвисоцька сільська рада) 47523
Тернопільська Бережанський Підвисоке (Підвисоцька сільська рада) 47523
Тернопільська Бережанський Жовнівка (Жовнівська сільська рада) 47524
Тернопільська Бережанський Потутори (Потуторська сільська рада) 47524
Тернопільська Бережанський Кути (Мечищівська сільська рада) 47525
Тернопільська Бережанський Мечищів (Мечищівська сільська рада) 47525
Тернопільська Бережанський Надорожнів (Мечищівська сільська рада) 47525
Тернопільська Бережанський Червоне (Мечищівська сільська рада) 47525
Тернопільська Бережанський Вільховець (Вільховецька сільська рада) 47526
Тернопільська Бережанський Літятин (Літятинська сільська рада) 47530
Тернопільська Бережанський Молохів (Котівська сільська рада) 47531
Тернопільська Бережанський Нова Гребля (Рибниківська сільська рада) 47531
Тернопільська Бережанський Рибники (Рибниківська сільська рада) 47531
Тернопільська Бережанський Базниківка (Саранчуківська сільська рада) 47533
Тернопільська Бережанський Саранчуки (Саранчуківська сільська рада) 47533
Тернопільська Бережанський Тростянець (Тростянецька сільська рада) 47534
Тернопільська Бережанський Божиків (Божиківська сільська рада) 47535
Тернопільська Бережанський Волощина (Божиківська сільська рада) 47535
Тернопільська Бережанський Квіткове (Божиківська сільська рада) 47535
Тернопільська Бережанський Діброва (Слов'ятинська сільська рада) 47536
Тернопільська Бережанський Слов'ятин (Слов'ятинська сільська рада) 47536
Тернопільська Бережанський Волиця (Рогачинська сільська рада) 47541
Тернопільська Бережанський Котів (Котівська сільська рада) 47542
Тернопільська Бережанський Лісники (Бережанська міська рада) 47543
Тернопільська Бережанський Надрічне (Надрічнянська сільська рада) 47544
Тернопільська Бережанський Поручин (Біщівська сільська рада) 47545
Тернопільська Бережанський Посухів (Посухівська сільська рада) 47546
Тернопільська Бережанський Стриганці (Рекшинська сільська рада) 47547
Тернопільська Борщівський Борщів (Борщівська міська рада) 48701
Тернопільська Борщівський Борщів (Борщівська міська рада) 48702
Тернопільська Борщівський Лосяч (Лосяцька сільська рада) 48710
Тернопільська Борщівський Констанція (Озерянська сільська рада) 48711
Тернопільська Борщівський Озеряни (Озерянська сільська рада) 48711
Тернопільська Борщівський Цигани (Циганська сільська рада) 48712
Тернопільська Борщівський Грабівці (Пилатківська сільська рада) 48713
Тернопільська Борщівський Жилинці (Жилинська сільська рада) 48713
Тернопільська Борщівський Пилатківці (Пилатківська сільська рада) 48713
Тернопільська Борщівський Гуштин (Гуштинська сільська рада) 48714
Тернопільська Борщівський Бурдяківці (Бурдяківська сільська рада) 48715
Тернопільська Борщівський Дубівка (Бурдяківська сільська рада) 48715
Тернопільська Борщівський Збриж (Бурдяківська сільська рада) 48715
Тернопільська Борщівський Козаччина (Лановецька сільська рада) 48716
Тернопільська Борщівський Ланівці (Лановецька сільська рада) 48716
Тернопільська Борщівський Тулин (Лановецька сільська рада) 48716
Тернопільська Борщівський Бережанка (Іванківська сільська рада) 48720
Тернопільська Борщівський Гуштинка (Іванківська сільська рада) 48720
Тернопільська Борщівський Скала-Подільська (Скала-Подільська селищна рада) 48720
Тернопільська Борщівський Трійця (Іванківська сільська рада) 48720
Тернопільська Борщівський Іванків (Іванківська сільська рада) 48723
Тернопільська Борщівський Вовківці (Вовковецька сільська рада) 48724
Тернопільська Борщівський Вербівка (Турильченська сільська рада) 48726
Тернопільська Борщівський Підпилип'я (Турильченська сільська рада) 48726
Тернопільська Борщівський Турильче (Турильченська сільська рада) 48726
Тернопільська Борщівський Шершенівка (Шершенівська сільська рада) 48730
Тернопільська Борщівський Глибочок (Глибочецька сільська рада) 48731
Тернопільська Борщівський Олексинці (Олексинецька сільська рада) 48732
Тернопільська Борщівський Більче-Золоте (Більче-Золотецька сільська рада) 48733
Тернопільська Борщівський Монастирок (Більче-Золотецька сільська рада) 48733
Тернопільська Борщівський Мушкарів (Більче-Золотецька сільська рада) 48733
Тернопільська Борщівський Юр'ямпіль (Більче-Золотецька сільська рада) 48733
Тернопільська Борщівський Стрілківці (Стрілковецька сільська рада) 48734
Тернопільська Борщівський Королівка (Королівська сільська рада) 48736
Тернопільська Борщівський Сков'ятин (Сков'ятинська сільська рада) 48737
Тернопільська Борщівський Шишківці (Сков"ятинська сільська рада) 48737
Тернопільська Борщівський Залуччя (Ниврянська сільська рада) 48740
Тернопільська Борщівський Нивра (Ниврянська сільська рада) 48740
Тернопільська Борщівський Кривче (Кривченська сільська рада) 48741
Тернопільська Борщівський Гермаківка (Гермаківська сільська рада) 48742
Тернопільська Борщівський Худіївці (Шупарська сільська рада) 48743
Тернопільська Борщівський Шупарка (Шупарська сільська рада) 48743
Тернопільська Борщівський Бабинці (Бабинецька сільська рада) 48744
Тернопільська Борщівський Залісся (Заліська сільська рада) 48745
Тернопільська Борщівський Збручанське (Збручанська сільська рада) 48745
Тернопільська Борщівський Пилипче (Пилипченська сільська рада) 48746
Тернопільська Борщівський Михалків (Устянська сільська рада) 48747
Тернопільська Борщівський Устя (Устянська сільська рада) 48747
Тернопільська Борщівський Іване-Пусте (Івано-Пустенська сільська рада) 48748
Тернопільська Борщівський Кудринці (Кудринецька сільська рада) 48750
Тернопільська Борщівський Зелене (Мельнице-Подільська селищна рада) 48751
Тернопільська Борщівський Мельниця-Подільська (Мельнице-Подільська селищна рада) 48751
Тернопільська Борщівський Завалля (Панівецька сільська рада) 48753
Тернопільська Борщівський Панівці (Панівецька сільська рада) 48753
Тернопільська Борщівський Вільховець (Вільховецька сільська рада) 48754
Тернопільська Борщівський Дзвенигород (Урожайнівська сільська рада) 48755
Тернопільська Борщівський Дзвинячка (Дзвиняцька сільська рада) 48755
Тернопільська Борщівський Латківці (Урожайнівська сільська рада) 48755
Тернопільська Борщівський Урожайне (Урожайнівська сільська рада) 48755
Тернопільська Борщівський Горошова (Горошівська сільська рада) 48756
Тернопільська Борщівський Дністрове (Дністровська сільська рада) 48757
Тернопільська Борщівський Вигода (Вигодська сільська рада) 48758
Тернопільська Борщівський Трубчин (Вигодська сільська рада) 48758
Тернопільська Борщівський Білівці (Вигодська сільська рада) 48761
Тернопільська Борщівський Боришківці (Вигодська сільська рада) 48762
Тернопільська Борщівський Верхняківці (Верхняківська сільська рада) 48763
Тернопільська Борщівський Висічка (Висічанська сільська рада) 48764
Тернопільська Борщівський Михайлівка (Кудринецька сільська рада) 48765
Тернопільська Борщівський Мушкатівка (Мушкатівська сільська рада) 48766
Тернопільська Борщівський Окопи (Вигодська сільська рада) 48767
Тернопільська Борщівський Пищатинці (Пищатинська сільська рада) 48768
Тернопільська Борщівський Сапогів (Сапогівська сільська рада) 48769
Тернопільська Борщівський Слобідка-Мушкатівська (Мушкатівська сільська рада) 48770
Тернопільська Борщівський Худиківці (Худиківська сільська рада) 48771
Тернопільська Бучацький Бучач 48401
Тернопільська Бучацький Бучач 48402
Тернопільська Бучацький Бучач 48403
Тернопільська Бучацький Доброполе (Добропільська сільська рада) 48410
Тернопільська Бучацький Матеушівка (Добропільська сільська рада) 48410
Тернопільська Бучацький Нові Петликівці (Новопетликівська сільська рада) 48411
Тернопільська Бучацький Киданів (Киданівська сільська рада) 48412
Тернопільська Бучацький Осівці (Осовецька сільська рада) 48412
Тернопільська Бучацький Старі Петликівці (Старопетликівська сільська рада) 48413
Тернопільська Бучацький Мартинівка (Пилявська сільська рада) 48414
Тернопільська Бучацький Пилява (Пилявська сільська рада) 48414
Тернопільська Бучацький Курдибанівка (Переволоцька сільська рада) 48420
Тернопільська Бучацький Переволока (Переволоцька сільська рада) 48420
Тернопільська Бучацький Рукомиш (Заривенецька сільська рада) 48420
Тернопільська Бучацький Звенигород (Підзамочківська сільська рада) 48421
Тернопільська Бучацький Верб'ятин (Озерянська сільська рада) 48422
Тернопільська Бучацький Озеряни (Озерянська сільська рада) 48422
Тернопільська Бучацький Підзамочок (Підзамочківська сільська рада) 48423
Тернопільська Бучацький Підлісся (Підзамочківська сільська рада) 48423
Тернопільська Бучацький Бариш (Бариська сільська рада) 48424
Тернопільська Бучацький Пишківці (Пишківська сільська рада) 48430
Тернопільська Бучацький Трибухівці (Трибухівська сільська рада) 48431
Тернопільська Бучацький Жизномир (Жизномирська сільська рада) 48432
Тернопільська Бучацький Помірці (Ріпинецька сільська рада) 48433
Тернопільська Бучацький Ріпинці 48433
Тернопільська Бучацький Сороки (Сороківська сільська рада) 48440
Тернопільська Бучацький Зубрець (Зубрецька сільська рада) 48441
Тернопільська Бучацький Пушкарі (Новопетликівська сільська рада) 48441
Тернопільська Бучацький Ліщанці (Ліщанецька сільська рада) 48442
Тернопільська Бучацький Порохова (Порохівська сільська рада) 48443
Тернопільська Бучацький Русилів (Русилівська сільська рада) 48444
Тернопільська Бучацький Соколів (Соколівська сільська рада) 48444
Тернопільська Бучацький Млинки (Стінківська сільська рада) 48450
Тернопільська Бучацький Стінка (Стінківська сільська рада) 48450
Тернопільська Бучацький Золотий Потік (Золотопотіцька селищна рада) 48451
Тернопільська Бучацький Рублин (Золотопотіцька селищна рада) 48451
Тернопільська Бучацький Космирин (Космиринська сільська рада) 48454
Тернопільська Бучацький Набережне (Космиринська сільська рада) 48454
Тернопільська Бучацький Сновидів (Сновидівська сільська рада) 48455
Тернопільська Бучацький Возилів (Возилівська сільська рада) 48456
Тернопільська Бучацький Новосілка (Язловецька сільська рада) 48461
Тернопільська Бучацький Пожежа (Язловецька сільська рада) 48461
Тернопільська Бучацький Скоморохи (Скомороська сільська рада) 48462
Тернопільська Бучацький Костільники (Костільницька сільська рада) 48463
Тернопільська Бучацький Берем'яни (Берем'янська сільська рада) 48464
Тернопільська Бучацький Губин (Миколаївська сільська рада) 48465
Тернопільська Бучацький Миколаївка (Миколаївська сільська рада) 48465
Тернопільська Бучацький Сокілець (Миколаївська сільська рада) 48465
Тернопільська Бучацький Броварі (Язловецька сільська рада) 48467
Тернопільська Бучацький Заліщики (Передмістянська сільська рада) 48467
Тернопільська Бучацький Передмістя (Передмістянська сільська рада) 48467
Тернопільська Бучацький Язловець (Язловецька сільська рада) 48467
Тернопільська Бучацький Білявінці (Старопетликівська сільська рада) 48471
Тернопільська Бучацький Бобулинці (Бабулинська сільська рада) 48472
Тернопільська Бучацький Дуліби (Дулібівська сільська рада) 48473
Тернопільська Бучацький Жнибороди (Жниборідська сільська рада) 48474
Тернопільська Бучацький Заривинці (Заривенецька сільська рада) 48475
Тернопільська Бучацький Зелена (Зеленська сільська рада) 48476
Тернопільська Бучацький Медведівці (Медведівська сільська рада) 48477
Тернопільська Бучацький Новоставці (Пилявська сільська рада) 48478
Тернопільська Бучацький Цвітова (Цвітівська сільська рада) 48480
Тернопільська Гусятинський Боднарівка (Суходільська сільська рада) 48201
Тернопільська Гусятинський Гусятин (Гусятинська селищна рада) 48201
Тернопільська Гусятинський Увисла (Увислівська сільська рада) 48206
Тернопільська Гусятинський Суходіл (Суходільська сільська рада) 48207
Тернопільська Гусятинський Сидорів (Сидорівська сільська рада) 48208
Тернопільська Гусятинський Шидлівці (Сидорівська сільська рада) 48208
Тернопільська Гусятинський Білинівка (Зеленівська сільська рада) 48210
Тернопільська Гусятинський Буцики (Гримайлівська селищна рада) 48210
Тернопільська Гусятинський Гримайлів (Гримайлівська селищна рада) 48210
Тернопільська Гусятинський Лежанівка (Зеленівська сільська рада) 48210
Тернопільська Гусятинський Оленівка (Гримайлівська селищна рада) 48210
Тернопільська Гусятинський Мала Лука (Малолуцька сільська рада) 48215
Тернопільська Гусятинський Глібів (Глібівська сільська рада) 48216
Тернопільська Гусятинський Пізнанка (Пізнанська сільська рада) 48216
Тернопільська Гусятинський Вікно (Вікнянська сільська рада) 48217
Тернопільська Гусятинський Кокошинці (Малолуцька сільська рада) 48218
Тернопільська Гусятинський Зелене (Зеленівська сільська рада) 48230
Тернопільська Гусятинський Паївка (Зеленівська сільська рада) 48230
Тернопільська Гусятинський Козина (Красненська сільська рада) 48231
Тернопільська Гусятинський Красне (Красненська сільська рада) 48231
Тернопільська Гусятинський Саджівка (Саджівецька сільська рада) 48231
Тернопільська Гусятинський Ставки (Красненська сільська рада) 48231
Тернопільська Гусятинський Кут (Товстенська сільська рада) 48232
Тернопільська Гусятинський Товсте (Товстенська сільська рада) 48232
Тернопільська Гусятинський Волиця (Калагарівська сільська рада) 48233
Тернопільська Гусятинський Калагарівка (Калагарівська сільська рада) 48233
Тернопільська Гусятинський Крутилів (Калагарівська сільська рада) 48233
Тернопільська Гусятинський Малі Бірки (Малобірківська сільська рада) 48234
Тернопільська Гусятинський Новосілка (Малобірківська сільська рада) 48234
Тернопільська Гусятинський Раштівці (Раштовецька сільська рада) 48235
Тернопільська Гусятинський Постолівка (Постолівська сільська рада) 48236
Тернопільська Гусятинський Городниця (Городницька сільська рада) 48237
Тернопільська Гусятинський Сорока (Сороківська сільська рада) 48238
Тернопільська Гусятинський Хоростків (Хоростківська міська рада) 48241
Тернопільська Гусятинський Хоростків (Хоростківська міська рада) 48242
Тернопільська Гусятинський Верхівці (Перемилівська сільська рада) 48245
Тернопільська Гусятинський Перемилів (Перемилівська сільська рада) 48245
Тернопільська Гусятинський Клювинці (Клювинська сільська рада) 48246
Тернопільська Гусятинський Хлопівка (Хлопівська сільська рада) 48247
Тернопільська Гусятинський Монастириха (Малолуцька сільська рада) 48248
Тернопільська Гусятинський Целіїв (Целіївська сільська рада) 48250
Тернопільська Гусятинський Самолусківці (Самолусківська сільська рада) 48251
Тернопільська Гусятинський Старий Нижбірок (Старонижбірівська сільська рада) 48252
Тернопільська Гусятинський Личківці (Личковецька сільська рада) 48253
Тернопільська Гусятинський Трибухівці (Личковецька сільська рада) 48253
Тернопільська Гусятинський Вільхівчик (Вільхівчицька сільська рада) 48254
Тернопільська Гусятинський Нижбірок (Нижбірківська сільська рада) 48255
Тернопільська Гусятинський Крогулець (Крогулецька сільська рада) 48256
Тернопільська Гусятинський Чагарі (Коцюбинська сільська рада) 48256
Тернопільська Гусятинський Васильківці (Васильковецька сільська рада) 48257
Тернопільська Гусятинський Чабарівка (Чабарівська сільська рада) 48258
Тернопільська Гусятинський Емілівка (Котівська сільська рада) 48260
Тернопільська Гусятинський Копичинці (Копичинська міська рада) 48260
Тернопільська Гусятинський Рудки (Яблунівська сільська рада) 48265
Тернопільська Гусятинський Сухостав (Сухоставська сільська рада) 48265
Тернопільська Гусятинський Яблунів (Яблунівська сільська рада) 48265
Тернопільська Гусятинський Майдан (Майданівська сільська рада) 48266
Тернопільська Гусятинський Тудорів (Тудорівська сільська рада) 48266
Тернопільська Гусятинський Котівка (Котівська сільська рада) 48270
Тернопільська Гусятинський Теклівка (Котівська сільська рада) 48270
Тернопільська Гусятинський Жабинці (Жабинецька сільська рада) 48271
Тернопільська Гусятинський Коцюбинці (Коцюбинська сільська рада) 48271
Тернопільська Гусятинський Оришківці (Оришківська сільська рада) 48272
Тернопільська Гусятинський Вигода (Гадинківська сільська рада) 48273
Тернопільська Гусятинський Гадинківці (Гадинківська сільська рада) 48273
Тернопільська Гусятинський Карашинці (Хоростківська міська рада) 48281
Тернопільська Заліщицький Заліщики (Заліщицька міська рада) 48601
Тернопільська Заліщицький Дуплиська (Дуплиська сільська рада) 48607
Тернопільська Заліщицький Вигода (Дунівська сільська рада) 48608
Тернопільська Заліщицький Ставки (Блищанська сільська рада) 48609
Тернопільська Заліщицький Хартонівці (Угриньківська сільська рада) 48610
Тернопільська Заліщицький Слобідка (Слобідська сільська рада) 48611
Тернопільська Заліщицький Кошилівці (Кошилівська сільська рада) 48612
Тернопільська Заліщицький Поділля (Подільська сільська рада) 48613
Тернопільська Заліщицький Ангелівка (Подільська сільська рада) 48614
Тернопільська Заліщицький Дорогичівка (Дорогичівська сільська рада) 48621
Тернопільська Заліщицький Садки (Садківська сільська рада) 48622
Тернопільська Заліщицький Головчинці (Головчинська сільська рада) 48630
Тернопільська Заліщицький Королівка (Головчинська сільська рада) 48630
Тернопільська Заліщицький Рожанівка (Солоненська сільська рада) 48630
Тернопільська Заліщицький Товсте (Товстенська селищна рада) 48630
Тернопільська Заліщицький Лисівці (Лисівська сільська рада) 48631
Тернопільська Заліщицький Нирків (Нирківська сільська рада) 48633
Тернопільська Заліщицький Устечко (Устечківська сільська рада) 48634
Тернопільська Заліщицький Ворвулинці (Ворвулинська сільська рада) 48640
Тернопільська Заліщицький Гиньківці (Ворвулинська сільська рада) 48640
Тернопільська Заліщицький Глушка (Торськівська сільська рада) 48642
Тернопільська Заліщицький Торське (Торськівська сільська рада) 48642
Тернопільська Заліщицький Якубівка 48642
Тернопільська Заліщицький Угриньківці (Угриньківська сільська рада) 48643
Тернопільська Заліщицький Блищанка (Блищанська сільська рада) 48644
Тернопільська Заліщицький Дзвиняч (Дзвиняцька сільська рада) 48650
Тернопільська Заліщицький Бедриківці (Бедриківська сільська рада) 48651
Тернопільська Заліщицький Касперівці (Касперівська сільська рада) 48653
Тернопільська Заліщицький Новосілка (Новосілківська сільська рада) 48654
Тернопільська Заліщицький Винятинці (Винятинська сільська рада) 48660
Тернопільська Заліщицький Дунів (Дунівська сільська рада) 48661
Тернопільська Заліщицький Колодрібка (Колодрібська сільська рада) 48662
Тернопільська Заліщицький Синьків (Синьківська сільська рада) 48663
Тернопільська Заліщицький Зозулинці (Зозулинська сільська рада) 48664
Тернопільська Заліщицький Кулаківці (Кулаківська сільська рада) 48665
Тернопільська Заліщицький Бересток (Угриньківська сільська рада) 48669
Тернопільська Заліщицький Свершківці (Хмелівська сільська рада) 48670
Тернопільська Заліщицький Буряківка (Буряківська сільська рада) 48671
Тернопільська Заліщицький Виноградне (Зозулинська сільська рада) 48672
Тернопільська Заліщицький Голігради (Винятинська сільська рада) 48673
Тернопільська Заліщицький Городок (Городецька сільська рада) 48673
Тернопільська Заліщицький Добрівляни (Добрівлянська сільська рада) 48674
Тернопільська Заліщицький Зелений Гай (Зеленогайська сільська рада) 48675
Тернопільська Заліщицький Печорна (Зеленогайська сільська рада) 48675
Тернопільська Заліщицький Іване-Золоте (Івано-Золотівська сільська рада) 48676
Тернопільська Заліщицький Лисичники (Касперівська сільська рада) 48677
Тернопільська Заліщицький Литячі (Литячівська сільська рада) 48678
Тернопільська Заліщицький Мишків (Мишківська сільська рада) 48679
Тернопільська Заліщицький Нагоряни (Нирківська сільська рада) 48680
Тернопільська Заліщицький Попівці (Кошилівська сільська рада) 48681
Тернопільська Заліщицький Солоне (Солоненська сільська рада) 48682
Тернопільська Заліщицький Хмелева (Хмелівська сільська рада) 48683
Тернопільська Заліщицький Шипівці (Шипівецька сільська рада) 48684
Тернопільська Заліщицький Шутроминці (Шутроминська сільська рада) 48685
Тернопільська Заліщицький Щитівці (Дунівська сільська рада) 48686
Тернопільська Збаразький Ліски (Залужанська сільська рада) 47300
Тернопільська Збаразький Чорний Ліс (Базаринська сільська рада) 47301
Тернопільська Збаразький Верняки (Старозбаразька сільська рада) 47302
Тернопільська Збаразький Збараж (Збаразька міська рада) 47302
Тернопільська Збаразький Малий Глибочок (Базаринська сільська рада) 47302
Тернопільська Збаразький Тарасівка (Базаринська сільська рада) 47302
Тернопільська Збаразький Базаринці (Базаринська сільська рада) 47305
Тернопільська Збаразький Залужжя (Залужанська сільська рада) 47306
Тернопільська Збаразький Залісці (Залісецька сільська рада) 47310
Тернопільська Збаразький Великий Кунинець (Великокунинецька сільська рада) 47311
Тернопільська Збаразький Малий Кунинець (Великокунинецька сільська рада) 47311
Тернопільська Збаразький Дзвиняча (Дзвинячанська сільська рада) 47312
Тернопільська Збаразький Бутин (Бутинська сільська рада) 47313
Тернопільська Збаразький Вишнівець (Вишнівецька селищна рада) 47313
Тернопільська Збаразький Загороддя (Вишнівецька селищна рада) 47313
Тернопільська Збаразький Кинахівці (Старовишнівецька сільська рада) 47313
Тернопільська Збаразький Кривчики (Лозівська сільська рада) 47313
Тернопільська Збаразький Мишківці (Старовишнівецька сільська рада) 47313
Тернопільська Збаразький Поляни (Старовишнівецька сільська рада) 47313
Тернопільська Збаразький Федьківці (Старовишнівецька сільська рада) 47313
Тернопільська Збаразький Великі Вікнини (Великовікнинська сільська рада) 47320
Тернопільська Збаразький Лози (Лозівська сільська рада) 47321
Тернопільська Збаразький Старий Вишнівець (Старовишнівецька сільська рада) 47322
Тернопільська Збаразький Бодаки (Бодаківська сільська рада) 47323
Тернопільська Збаразький Зашляхом (Раковецька сільська рада) 47330
Тернопільська Збаразький Раковець (Раковецька сільська рада) 47330
Тернопільська Збаразький Гнидава (Коханівська сільська рада) 47331
Тернопільська Збаразький Коханівка (Коханівська сільська рада) 47331
Тернопільська Збаразький Гніздичне (Гніздичненська сільська рада) 47332
Тернопільська Збаразький Хоми (Гніздичненська сільська рада) 47332
Тернопільська Збаразький Чеснівський Раковець (Гніздичненська сільська рада) 47332
Тернопільська Збаразький Витківці (Зарудянська сільська рада) 47333
Тернопільська Збаразький Заруддя (Зарудянська сільська рада) 47333
Тернопільська Збаразький Кобилля (Кобильська сільська рада) 47334
Тернопільська Збаразький Глинчуки (Колодненська сільська рада) 47335
Тернопільська Збаразький Колодне (Колодненська сільська рада) 47335
Тернопільська Збаразький Решнівка (Шимковецька сільська рада) 47336
Тернопільська Збаразький Шимківці 47336
Тернопільська Збаразький Іванчани (Іванчанська сільська рада) 47340
Тернопільська Збаразький Мала Березовиця (Іванчанська сільська рада) 47340
Тернопільська Збаразький Доброводи (Доброводівська сільська рада) 47341
Тернопільська Збаразький Новики (Новиківська сільська рада) 47342
Тернопільська Збаразький Зарубинці (Зарубинська сільська рада) 47343
Тернопільська Збаразький Івашківці (Залужанська сільська рада) 47343
Тернопільська Збаразький Оприлівці (Новиківська сільська рада) 47343
Тернопільська Збаразький Чумалі (Новиківська сільська рада) 47343
Тернопільська Збаразький Діброва (Коханівська сільська рада) 47344
Тернопільська Збаразький Зарудечко (Капустинська сільська рада) 47350
Тернопільська Збаразький Капустинський ліс (Капустинська сільська рада) 47350
Тернопільська Збаразький Капустинці (Капустинська сільська рада) 47350
Тернопільська Збаразький Мусорівці 47350
Тернопільська Збаразький Красносільці (Красносільська сільська рада) 47351
Тернопільська Збаразький Синява (Синявська сільська рада) 47352
Тернопільська Збаразький Синягівка (Синявська сільська рада) 47352
Тернопільська Збаразький Розношинці (Красносільська сільська рада) 47353
Тернопільська Збаразький Діброва1 (Шилівська сільська рада) 47360
Тернопільська Збаразький Шили (Шилівська сільська рада) 47360
Тернопільська Збаразький Нижчі Луб'янки (Нижчелуб'янська сільська рада) 47361
Тернопільська Збаразький Вищі Луб'янки (Вищелуб'янська сільська рада) 47362
Тернопільська Збаразький Новий Роговець (Вищелуб"янська сільська рада) 47362
Тернопільська Збаразький Добромірка (Добромірківська сільська рада) 47363
Тернопільська Збаразький Охримівці (Охримівська сільська рада) 47370
Тернопільська Збаразький Чернихівці (Черниховецька сільська рада) 47370
Тернопільська Збаразький Стриївка (Стриївська сільська рада) 47371
Тернопільська Збаразький Гори Стрийовецькі (Максимівська сільська рада) 47372
Тернопільська Збаразький Максимівка (Максимівська сільська рада) 47372
Тернопільська Збаразький Чагарі-Збаразькі (Максимівська сільська рада) 47372
Тернопільська Збаразький Киданці (Киданецька сільська рада) 47374
Тернопільська Збаразький Романове Село (Романовоселівська сільська рада) 47375
Тернопільська Збаразький Болязуби (Колодненська сільська рада) 47381
Тернопільська Збаразький Котюжини (Великовікнинська сільська рада) 47383
Тернопільська Збаразький Малі Вікнини (Великовікнинська сільська рада) 47384
Тернопільська Збаразький Олишківці (Зарудянська сільська рада) 47385
Тернопільська Збаразький Старий Збараж (Старозбаразька сільська рада) 47386
Тернопільська Збаразький Травневе (Стриївська сільська рада) 47387
Тернопільська Збаразький Грицівці (Кретівська сільська рада) 47739
Тернопільська Збаразький Кретівці (Кретівська сільська рада) 47739
Тернопільська Зборівський Зборів (Зборівська міська рада) 47201
Тернопільська Зборівський Коршилів (Зарудянська сільська рада) 47201
Тернопільська Зборівський Красна (Погрібецька сільська рада) 47201
Тернопільська Зборівський Футори (Зборівська міська рада) 47201
Тернопільська Зборівський Панасівка (Панасівська сільська рада) 47210
Тернопільська Зборівський Загір'я (Загір'янська сільська рада) 47211
Тернопільська Зборівський Чорний Ліс (Панасівська сільська рада) 47211
Тернопільська Зборівський Підберізці (Серетецька сільська рада) 47212
Тернопільська Зборівський Серетець (Серетецька сільська рада) 47213
Тернопільська Зборівський Манаїв (Гарбузівська сільська рада) 47220
Тернопільська Зборівський Піщане (Ратищівська сільська рада) 47220
Тернопільська Зборівський Гарбузів (Гарбузівська сільська рада) 47221
Тернопільська Зборівський Перепельники (Перепельницька сільська рада) 47222
Тернопільська Зборівський Гукалівці (Гукалівська сільська рада) 47223
Тернопільська Зборівський Ярославичі (Ярославицька сільська рада) 47223
Тернопільська Зборівський Вовчківці (Вовчківська сільська рада) 47224
Тернопільська Зборівський Івачів (Вовчківська сільська рада) 47224
Тернопільська Зборівський Корчунок (Вовчківська сільська рада) 47224
Тернопільська Зборівський Ніще (Вовчківська сільська рада) 47224
Тернопільська Зборівський Тростянець (Тростянецька сільська рада) 47225
Тернопільська Зборівський Білокриниця (Тростянецька сільська рада) 47226
Тернопільська Зборівський Лопушани (Гукалівська сільська рада) 47226
Тернопільська Зборівський Оліїв (Оліївська сільська рада) 47226
Тернопільська Зборівський Беримівці (Беримівська сільська рада) 47227
Тернопільська Зборівський Кудинівці (Беримівська сільська рада) 47227
Тернопільська Зборівський Кудобинці (Млиновецька сільська рада) 47227
Тернопільська Зборівський Монилівка (Ярославицька сільська рада) 47227
Тернопільська Зборівський Ратищі (Ратищівська сільська рада) 47230
Тернопільська Зборівський Гаї-за-Рудою (Гаї-за-Рудівська сільська рада) 47231
Тернопільська Зборівський Гаї-Розтоцькі (Гає-Розтоцька сільська рада) 47232
Тернопільська Зборівський Бліх (Мильнівська сільська рада) 47233
Тернопільська Зборівський Мильне (Мильнівська сільська рада) 47233
Тернопільська Зборівський Залізці (Залозецька селищна рада) 47234
Тернопільська Зборівський Дітківці (Мшанецька сільська рада) 47235
Тернопільська Зборівський Мшанець (Мшанецька сільська рада) 47235
Тернопільська Зборівський Хомівка (Мшанецька сільська рада) 47235
Тернопільська Зборівський Бзовиця (Бзовицька сільська рада) 47236
Тернопільська Зборівський Білоголови (Білоголівська сільська рада) 47236
Тернопільська Зборівський Нетерпинці (Білоголівська сільська рада) 47236
Тернопільська Зборівський Городище (Городищенська сільська рада) 47237
Тернопільська Зборівський Грабківці (Млиновецька сільська рада) 47240
Тернопільська Зборівський Кабарівці (Кабаровецька сільська рада) 47240
Тернопільська Зборівський Вірлів (Вірлівська сільська рада) 47241
Тернопільська Зборівський Плісняни (Пліснянська сільська рада) 47241
Тернопільська Зборівський Славна (Славнянська сільська рада) 47241
Тернопільська Зборівський Храбузна (Вірлівська сільська рада) 47241
Тернопільська Зборівський Метенів (Кабаровецька сільська рада) 47242
Тернопільська Зборівський Млинівці (Млиновецька сільська рада) 47242
Тернопільська Зборівський Тустоголови (Млиновецька сільська рада) 47242
Тернопільська Зборівський Заруддя (Зарудянська сільська рада) 47243
Тернопільська Зборівський Лавриківці (Зарудянська сільська рада) 47243
Тернопільська Зборівський Озерянка (Зарудянська сільська рада) 47243
Тернопільська Зборівський Травотолоки (Зарудянська сільська рада) 47243
Тернопільська Зборівський Вертелка (Кобзарівська сільська рада) 47250
Тернопільська Зборівський Кобзарівка (Кобзарівська сільська рада) 47250
Тернопільська Зборівський Носівці (Городищенська сільська рада) 47250
Тернопільська Зборівський Глядки (Чернихівська сільська рада) 47251
Тернопільська Зборівський Іванківці (Малашовецька сільська рада) 47251
Тернопільська Зборівський Плесківці (Чернихівська сільська рада) 47251
Тернопільська Зборівський Чернихів (Чернихівська сільська рада) 47252
Тернопільська Зборівський Малашівці (Малашовецька сільська рада) 47253
Тернопільська Зборівський Білківці (Богданівська сільська рада) 47260
Тернопільська Зборівський Богданівка (Богданівська сільська рада) 47260
Тернопільська Зборівський Данилівці (Осташівська сільська рада) 47260
Тернопільська Зборівський Сировари (Богданівська сільська рада) 47260
Тернопільська Зборівський Яцківці (Богданівська сільська рада) 47260
Тернопільська Зборівський Вільшанка (Ярчовецька сільська рада) 47261
Тернопільська Зборівський Волосівка (Ярчовецька сільська рада) 47261
Тернопільська Зборівський Жуківці (Ярчовецька сільська рада) 47261
Тернопільська Зборівський Мшана (Ярчовецька сільська рада) 47261
Тернопільська Зборівський Підгайчики (Ярчовецька сільська рада) 47261
Тернопільська Зборівський Ярчівці (Ярчовецька сільська рада) 47261
Тернопільська Зборівський Осташівці (Осташівська сільська рада) 47262
Тернопільська Зборівський Воробіївка (Висиповецька сільська рада) 47263
Тернопільська Зборівський Серединці (Висиповецька сільська рада) 47263
Тернопільська Зборівський Озерна (Озернянська сільська рада) 47264
Тернопільська Зборівський Цебрів (Цебрівська сільська рада) 47265
Тернопільська Зборівський Курівці (Куровецька сільська рада) 47266
Тернопільська Зборівський Кальне (Кальненська сільська рада) 47270
Тернопільська Зборівський Розгадів (Розгадівська сільська рада) 47270
Тернопільська Зборівський Калинівка (Погрібецька сільська рада) 47271
Тернопільська Зборівський Погрібці (Погрібецька сільська рада) 47271
Тернопільська Зборівський Годів (Годівська сільська рада) 47272
Тернопільська Зборівський Йосипівка (Годівська сільська рада) 47272
Тернопільська Зборівський Цецівка (Годівська сільська рада) 47272
Тернопільська Зборівський Висипівці (Висиповецька сільська рада) 47281
Тернопільська Зборівський Кокутківці (Висиповецька сільська рада) 47281
Тернопільська Зборівський Нестерівці (Нестерівська сільська рада) 47281
Тернопільська Зборівський Жабиня (Кальненська сільська рада) 47282
Тернопільська Зборівський Присівці (Млиновецька сільська рада) 47283
Тернопільська Зборівський Ренів (Ренівська сільська рада) 47284
Тернопільська Зборівський Чистопади (Чистопадівська сільська рада) 47285
Тернопільська Козівський Козова (Козівська селищна рада) 47601
Тернопільська Козівський Козова (Козівська селищна рада) 47602
Тернопільська Козівський Августівка (Августівська сільська рада) 47610
Тернопільська Козівський Хоробрів (Августівська сільська рада) 47610
Тернопільська Козівський Хоростець (Августівська сільська рада) 47610
Тернопільська Козівський Глинна (Глинська сільська рада) 47611
Тернопільська Козівський Золочівка (Глинська сільська рада) 47611
Тернопільська Козівський Заберезки (Конюхівська сільська рада) 47612
Тернопільська Козівський Залісся (Конюхівська сільська рада) 47612
Тернопільська Козівський Конюхи (Конюхівська сільська рада) 47612
Тернопільська Козівський Бишки (Бишківська сільська рада) 47613
Тернопільська Козівський Вибудів (Вибудівська сільська рада) 47614
Тернопільська Козівський Велика Плавуча (Великоплавучанська сільська рада) 47620
Тернопільська Козівський Цицори (Великоплавучанська сільська рада) 47620
Тернопільська Козівський Мала Плавуча (Малоплавучанська сільська рада) 47621
Тернопільська Козівський Таурів (Таурівська сільська рада) 47622
Тернопільська Козівський Будилів (Будилівська сільська рада) 47623
Тернопільська Козівський Вимислівка (Вибудівська сільська рада) 47623
Тернопільська Козівський Медова (Будилівська сільська рада) 47623
Тернопільська Козівський Покропивна (Покропивнянська сільська рада) 47630
Тернопільська Козівський Козлів (Козлівська селищна рада) 47631
Тернопільська Козівський Слобідка (Слобідківська сільська рада) 47632
Тернопільська Козівський Городище (Городищенська сільська рада) 47633
Тернопільська Козівський Млинці (Городищенська сільська рада) 47633
Тернопільська Козівський Сеньків (Потіцька сільська рада) 47640
Тернопільська Козівський Ценів (Ценівська сільська рада) 47640
Тернопільська Козівський Олесине (Олесинська сільська рада) 47641
Тернопільська Козівський Уритва (Олесинська сільська рада) 47641
Тернопільська Козівський Козівка (Козівківська сільська рада) 47642
Тернопільська Козівський Дибще (Дибщенська сільська рада) 47643
Тернопільська Козівський Горби (Городищенська сільська рада) 47650
Тернопільська Козівський Плотича (Плотичанська сільська рада) 47650
Тернопільська Козівський Денисів (Денисівська сільська рада) 47651
Тернопільська Козівський Плоска (Теофіпіліпська сільська рада) 47652
Тернопільська Козівський Теофіпілка (Теофіпіліпська сільська рада) 47652
Тернопільська Козівський Золота Слобода (Золотослобідська сільська рада) 47653
Тернопільська Козівський Великий Ходачків (Великоходачківська сільська рада) 47660
Тернопільська Козівський Веснівка (Денисівська сільська рада) 47661
Тернопільська Козівський Яструбове (Яструбівська сільська рада) 47661
Тернопільська Козівський Драгоманівка (Купчинецька сільська рада) 47662
Тернопільська Козівський Купчинці (Купчинецька сільська рада) 47662
Тернопільська Козівський Дворище (Ішківська сільська рада) 47663
Тернопільська Козівський Ішків (Ішківська сільська рада) 47663
Тернопільська Козівський Росохуватець (Ішківська сільська рада) 47663
Тернопільська Козівський Криве (Кривенська сільська рада) 47670
Тернопільська Козівський Щепанів (Щепанівська сільська рада) 47671
Тернопільська Козівський Кальне (Кальненська сільська рада) 47672
Тернопільська Козівський Вівся (Вівсянська сільська рада) 47673
Тернопільська Козівський Вікторівка (Теофіпіліпська сільська рада) 47681
Тернопільська Козівський Геленки (Геленківська сільська рада) 47682
Тернопільська Козівський Дмухівці (Козлівська селищна рада) 47683
Тернопільська Козівський Потік (Потіцька сільська рада) 47684
Тернопільська Козівський Бартошівка (Щепанівська сільська рада) 47690
Тернопільська Козівський Будова 47690
Тернопільська Козівський Йосипівка (Кривенська сільська рада) 47690
Тернопільська Козівський Маковисько (Кальненська сільська рада) 47690
Тернопільська Кременецький Зеблози (Чугалівська сільська рада) 47001
Тернопільська Кременецький Кременець (Кременецька міська рада) 47002
Тернопільська Кременецький Бонівка (Чугалівська сільська рада) 47003
Тернопільська Кременецький Кременець (Кременецька міська рада) 47003
Тернопільська Кременецький Кременець (Кременецька міська рада) 47004
Тернопільська Кременецький Крижі 47010
Тернопільська Кременецький Гаї (Гаївська сільська рада) 47011
Тернопільська Кременецький Сапанів (Сапанівська сільська рада) 47012
Тернопільська Кременецький Андруга (Білокриницька сільська рада) 47013
Тернопільська Кременецький Білокриниця (Білокриницька сільська рада) 47013
Тернопільська Кременецький Весела (Попівецька сільська рада) 47013
Тернопільська Кременецький Лішня (Білокриницька сільська рада) 47013
Тернопільська Кременецький Великі Млинівці (Великомлинівська сільська рада) 47017
Тернопільська Кременецький Великі Бережці (Великобережецька сільська рада) 47020
Тернопільська Кременецький Малі Бережці (Великобережецька сільська рада) 47020
Тернопільська Кременецький Кімната (Гаївська сільська рада) 47021
Тернопільська Кременецький Валігури (Будківська сільська рада) 47022
Тернопільська Кременецький Комарівка (Будківська сільська рада) 47022
Тернопільська Кременецький Богданівка (Дунаївська сільська рада) 47023
Тернопільська Кременецький Дунаїв (Дунаївська сільська рада) 47023
Тернопільська Кременецький Куликів (Дунаївська сільська рада) 47023
Тернопільська Кременецький Савчинці (Дунаївська сільська рада) 47023
Тернопільська Кременецький Будки (Будківська сільська рада) 47024
Тернопільська Кременецький Діброва (Гаївська сільська рада) 47025
Тернопільська Кременецький Затишшя (Почаївська міська рада) 47025
Тернопільська Кременецький Почаїв (Почаївська міська рада) 47025
Тернопільська Кременецький Жолоби (Жолобівська сільська рада) 47030
Тернопільська Кременецький Рудка (Колосівська сільська рада) 47031
Тернопільська Кременецький Шпиколоси (Шпиколосівська сільська рада) 47032
Тернопільська Кременецький Двірець (Колосівська сільська рада) 47033
Тернопільська Кременецький Колосова (Колосівська сільська рада) 47033
Тернопільська Кременецький Попівці (Попівецька сільська рада) 47034
Тернопільська Кременецький Старий Кокорів (Попівецька сільська рада) 47034
Тернопільська Кременецький Підлісне (Плосківська сільська рада) 47040
Тернопільська Кременецький Плоске (Плосківська сільська рада) 47040
Тернопільська Кременецький Катеринівка (Катеринівська сільська рада) 47041
Тернопільська Кременецький Рибча (Катеринівська сільська рада) 47041
Тернопільська Кременецький Горинка (Горинська сільська рада) 47042
Тернопільська Кременецький Духів (Горинська сільська рада) 47042
Тернопільська Кременецький Лідихів (Лідихівська сільська рада) 47050
Тернопільська Кременецький Старий Тараж (Старотаразька сільська рада) 47051
Тернопільська Кременецький Борщівка (Лосятинська сільська рада) 47052
Тернопільська Кременецький Лосятин (Лосятинська сільська рада) 47052
Тернопільська Кременецький Крутнів (Лопушненська сільська рада) 47053
Тернопільська Кременецький Велика Горянка (Великогорянська сільська рада) 47054
Тернопільська Кременецький Волиця (Великогорянська сільська рада) 47054
Тернопільська Кременецький Лопушне (Лопушненська сільська рада) 47054
Тернопільська Кременецький Мала Горянка (Великогорянська сільська рада) 47054
Тернопільська Кременецький Раславка (Лопушненська сільська рада) 47054
Тернопільська Кременецький Розтоки (Розтоцька сільська рада) 47055
Тернопільська Кременецький Ридомиль (Ридомильська сільська рада) 47060
Тернопільська Кременецький Бакоти (Млиновецька сільська рада) 47061
Тернопільська Кременецький Млинівці (Млиновецька сільська рада) 47061
Тернопільська Кременецький Хотовиця (Млиновецька сільська рада) 47061
Тернопільська Кременецький Устечко (Устечківська сільська рада) 47062
Тернопільська Кременецький Івання (Староолексинецька сільська рада) 47063
Тернопільська Кременецький Старий Олексинець (Староолексинецька сільська рада) 47063
Тернопільська Кременецький Очеретне (Устечківська сільська рада) 47064
Тернопільська Кременецький Башуки (Башуківська сільська рада) 47065
Тернопільська Кременецький Чугалі (Чугалівська сільська рада) 47070
Тернопільська Кременецький Веселівка (Білокриницька сільська рада) 47071
Тернопільська Кременецький Града (Гаївська сільська рада) 47072
Тернопільська Кременецький Іква (Великобережецька сільська рада) 47073
Тернопільська Кременецький Хотівка (Великобережецька сільська рада) 47073
Тернопільська Кременецький Комарин (Старотаразька сільська рада) 47074
Тернопільська Кременецький Кушлин (Горинська сільська рада) 47075
Тернопільська Кременецький Новий Кокорів (Попівецька сільська рада) 47076
Тернопільська Кременецький Новий Олексинець (Башуківська сільська рада) 47077
Тернопільська Кременецький Підлісці (Великомлинівська сільська рада) 47078
Тернопільська Кременецький Старий Почаїв (Старопочаївська сільська рада) 47079
Тернопільська Кременецький Іванківці (Катеринівська сільська рада) 47161
Тернопільська Лановецький Ланівці (Лановецька селищна рада) 47401
Тернопільська Лановецький Волиця (Лановецька селищна рада) 47402
Тернопільська Лановецький Козачки (Гриньківська сільська рада) 47402
Тернопільська Лановецький Ланівці (Лановецька селищна рада) 47402
Тернопільська Лановецький Малі Куськівці (Лановецька селищна рада) 47402
Тернопільська Лановецький Борщівка (Борщівська сільська рада) 47410
Тернопільська Лановецький Мала Снігурівка (Снігурівська сільська рада) 47411
Тернопільська Лановецький Маневе (Снігурівська сільська рада) 47411
Тернопільська Лановецький Снігурівка (Снігурівська сільська рада) 47411
Тернопільська Лановецький Борсуки (Борсуківська сільська рада) 47412
Тернопільська Лановецький Синівці (Борсуківська сільська рада) 47412
Тернопільська Лановецький Великі Кусківці (Великокусковецька сільська рада) 47413
Тернопільська Лановецький Чайчинці (Чайчинецька сільська рада) 47414
Тернопільська Лановецький Нападівка (Борсуківська сільська рада) 47415
Тернопільська Лановецький Передмірка (Передмірська сільська рада) 47416
Тернопільська Лановецький Татаринці (Якимівська сільська рада) 47420
Тернопільська Лановецький Якимівці (Якимівська сільська рада) 47420
Тернопільська Лановецький Загірці (Загірцівська сільська рада) 47421
Тернопільська Лановецький Михайлівка (Загірцівська сільська рада) 47421
Тернопільська Лановецький Юськівці (Юськовецька сільська рада) 47422
Тернопільська Лановецький Вербовець (Вербовецька сільська рада) 47430
Тернопільська Лановецький Влащинці (Влащинецька сільська рада) 47430
Тернопільська Лановецький Карначівка (Карначівська сільська рада) 47431
Тернопільська Лановецький Пахиня (Лопушненська сільська рада) 47431
Тернопільська Лановецький Шили (Карначівська сільська рада) 47431
Тернопільська Лановецький Вишгородок (Вишгородоцька сільська рада) 47432
Тернопільська Лановецький Соколівка (Вишгородоцька сільська рада) 47432
Тернопільська Лановецький Коржківці (Верещаківська сільська рада) 47433
Тернопільська Лановецький Лопушне (Лопушненська сільська рада) 47433
Тернопільська Лановецький Верещаки (Верещаківська сільська рада) 47434
Тернопільська Лановецький Бережанка (Бережанська сільська рада) 47440
Тернопільська Лановецький Велика Білка (Малобілківська сільська рада) 47440
Тернопільська Лановецький Жуківці (Бережанська сільська рада) 47440
Тернопільська Лановецький Мала Білка (Малобілківська сільська рада) 47440
Тернопільська Лановецький Мартишківці (Малобілківська сільська рада) 47440
Тернопільська Лановецький Оришківці (Лановецька селищна рада) 47441
Тернопільська Лановецький Ванжулів (Ванжулівська сільська рада) 47442
Тернопільська Лановецький Мала Карначівка (Ванжулівська сільська рада) 47442
Тернопільська Лановецький Буглів (Буглівська сільська рада) 47443
Тернопільська Лановецький Люлинці (Буглівська сільська рада) 47443
Тернопільська Лановецький Огризківці (Буглівська сільська рада) 47443
Тернопільська Лановецький Коростова (Печірнянська сільська рада) 47444
Тернопільська Лановецький Кутиска (Печірнянська сільська рада) 47444
Тернопільська Лановецький Печірна (Печірнянська сільська рада) 47444
Тернопільська Лановецький Гриньки (Гриньківська сільська рада) 47450
Тернопільська Лановецький Молотків (Молотківська сільська рада) 47451
Тернопільська Лановецький Осники (Молотківська сільська рада) 47451
Тернопільська Лановецький Іванківці (Іванковецька сільська рада) 47452
Тернопільська Лановецький Білозірка (Білозірська сільська рада) 47453
Тернопільська Лановецький Шушківці (Білозірська сільська рада) 47453
Тернопільська Лановецький Москалівка (Москалівська сільська рада) 47454
Тернопільська Лановецький Плиска (Москалівська сільська рада) 47454
Тернопільська Лановецький Грибова (Гриньківська сільська рада) 47461
Тернопільська Лановецький Краснолука (Краснолуцька сільська рада) 47462
Тернопільська Монастириський Монастириська (Монастириська міська рада) 48301
Тернопільська Монастириський Нова Гута (Горішньослобідська сільська рада) 48301
Тернопільська Монастириський Рідколісся (Горішньослобідська сільська рада) 48301
Тернопільська Монастириський Підлісне (Підліснянська сільська рада) 48310
Тернопільська Монастириський Горожанка (Горожанська сільська рада) 48311
Тернопільська Монастириський Саджівка (Горожанська сільська рада) 48311
Тернопільська Монастириський Високе (Висоцька сільська рада) 48312
Тернопільська Монастириський Завадівка (Завадівська сільська рада) 48313
Тернопільська Монастириський Коржова (Завадівська сільська рада) 48313
Тернопільська Монастириський Заставці (Заставецька сільська рада) 48314
Тернопільська Монастириський Швейків (Швейківська сільська рада) 48314
Тернопільська Монастириський Горішня Слобідка (Горішньослобідська сільська рада) 48315
Тернопільська Монастириський Доброводи (Доброводівська сільська рада) 48321
Тернопільська Монастириський Ковалівка (Ковалівська сільська рада) 48322
Тернопільська Монастириський Савелівка (Олешівська сільська рада) 48322
Тернопільська Монастириський Олеша (Олешівська сільська рада) 48323
Тернопільська Монастириський Бертники (Бертниківська сільська рада) 48324
Тернопільська Монастириський Григорів (Григорівська сільська рада) 48324
Тернопільська Монастириський Чехів (Чехівська сільська рада) 48324
Тернопільська Монастириський Яргорів (Яргорівська сільська рада) 48330
Тернопільська Монастириський Гранітне (Гранітненська сільська рада) 48331
Тернопільська Монастириський Гончарівка (Гончарівська сільська рада) 48332
Тернопільська Монастириський Тростянці (Тростянецька сільська рада) 48333
Тернопільська Монастириський Красіїв (Красіївська сільська рада) 48334
Тернопільська Монастириський Задарів (Задарівська сільська рада) 48340
Тернопільська Монастириський Низьколизи (Лазарівська сільська рада) 48340
Тернопільська Монастириський Сеньків (Задарівська сільська рада) 48340
Тернопільська Монастириський Лука (Устє-Зеленська сільська рада) 48341
Тернопільська Монастириський Межигір'я (Устє-Зеленська сільська рада) 48341
Тернопільська Монастириський Устя-Зелене (Устє-Зеленська сільська рада) 48341
Тернопільська Монастириський Лазарівка (Лазарівська сільська рада) 48342
Тернопільська Монастириський Лядське (Лядська сільська рада) 48343
Тернопільська Монастириський Бобрівники (Лядська сільська рада) 48344
Тернопільська Монастириський Дубенки (Дубенківська сільська рада) 48350
Тернопільська Монастириський Велеснів (Велеснівська сільська рада) 48351
Тернопільська Монастириський Залісся (Велеснівська сільська рада) 48351
Тернопільська Монастириський Затишне (Комарівська сільська рада) 48352
Тернопільська Монастириський Комарівка (Комарівська сільська рада) 48352
Тернопільська Монастириський Вербка (Вербківська сільська рада) 48360
Тернопільська Монастириський Садове (Садівська сільська рада) 48361
Тернопільська Монастириський Коропець (Коропецька селищна рада) 48370
Тернопільська Монастириський Стігла (Коропецька селищна рада) 48370
Тернопільська Монастириський Вістря (Вістрянська сільська рада) 48371
Тернопільська Монастириський Горигляди (Гориглядівська сільська рада) 48372
Тернопільська Монастириський Світле (Коропецька селищна рада) 48374
Тернопільська Монастириський Криниця (Криницька сільська рада) 48381
Тернопільська Монастириський Маркова (Завадівська сільська рада) 48382
Тернопільська Монастириський Діброва (Вербківська сільська рада) 48385
Тернопільська Підволочиський Гущанки (Терпилівська сільська рада) 47746
Тернопільська Підволочиський Коршилівка (Супранівська сільська рада) 47746
Тернопільська Підволочиський Ободівка (Терпилівська сільська рада) 47746
Тернопільська Підволочиський Шевченково (Клебанівська сільська рада) 47746
Тернопільська Підволочиський Мислова (Мисловецька сільська рада) 47801
Тернопільська Підволочиський Підволочиськ (Підволочиська селищна рада) 47801
Тернопільська Підволочиський Лисичинці (Лисичинська сільська рада) 47810
Тернопільська Підволочиський Шельпаки (Лисичинська сільська рада) 47810
Тернопільська Підволочиський Гнилички (Новосільська сільська рада) 47811
Тернопільська Підволочиський Голошинці (Новосільська сільська рада) 47811
Тернопільська Підволочиський Козярі (Новосільська сільська рада) 47811
Тернопільська Підволочиський Нове Село (Новосільська сільська рада) 47811
Тернопільська Підволочиський Лозівка (Терпилівська сільська рада) 47812
Тернопільська Підволочиський Терпилівка (Терпилівська сільська рада) 47813
Тернопільська Підволочиський Климківці (Скориківська сільська рада) 47814
Тернопільська Підволочиський Пеньківці (Воробіївська сільська рада) 47814
Тернопільська Підволочиський Просівці (Воробіївська сільська рада) 47814
Тернопільська Підволочиський Скорики (Скориківська сільська рада) 47814
Тернопільська Підволочиський Гнилиці (Гнилицька сільська рада) 47820
Тернопільська Підволочиський Пальчинці (Пальчинська сільська рада) 47821
Тернопільська Підволочиський Щаснівка (Пальчинська сільська рада) 47821
Тернопільська Підволочиський Голотки (Кошляківська сільська рада) 47822
Тернопільська Підволочиський Кошляки (Кошляківська сільська рада) 47822
Тернопільська Підволочиський Токи (Токівська сільська рада) 47823
Тернопільська Підволочиський Воробіївка (Воробіївська сільська рада) 47824
Тернопільська Підволочиський Клебанівка (Клебанівська сільська рада) 47830
Тернопільська Підволочиський Богданівка (Богданівська сільська рада) 47832
Тернопільська Підволочиський Дорофіївка (Дорофіївська сільська рада) 47833
Тернопільська Підволочиський Староміщина (Староміщинська сільська рада) 47834
Тернопільська Підволочиський Супранівка (Супранівська сільська рада) 47836
Тернопільська Підволочиський Росохуватець (Супранівська сільська рада) 47837
Тернопільська Підволочиський Кам'янки (Кам'янківська сільська рада) 47840
Тернопільська Підволочиський Мовчанівка (Кам"янківська сільська рада) 47840
Тернопільська Підволочиський Галущинці (Галущинська сільська рада) 47841
Тернопільська Підволочиський Хмелиська (Хмелиськівська сільська рада) 47842
Тернопільська Підволочиський Жеребки (Жеребківська сільська рада) 47843
Тернопільська Підволочиський Колодіївка (Колодіївська сільська рада) 47844
Тернопільська Підволочиський Панасівка (Колодіївська сільська рада) 47844
Тернопільська Підволочиський Старий Скалат (Староскалатська сільська рада) 47845
Тернопільська Підволочиський Магдалівка (Магдалівська сільська рада) 47850
Тернопільська Підволочиський Митниця (Магдалівська сільська рада) 47850
Тернопільська Підволочиський Теклівка (Магдалівська сільська рада) 47850
Тернопільська Підволочиський Поплави (Скалатська міська рада) 47851
Тернопільська Підволочиський Скалат (Скалатська міська рада) 47851
Тернопільська Підволочиський Качанівка (Качанівська сільська рада) 47852
Тернопільська Підволочиський Оріховець (Оріховецька сільська рада) 47853
Тернопільська Підволочиський Рожиськ (Рожиська сільська рада) 47853
Тернопільська Підволочиський Городниця (Городницька сільська рада) 47854
Тернопільська Підволочиський Іванівка (Іванівська сільська рада) 47855
Тернопільська Підволочиський Поділля (Подільська сільська рада) 47860
Тернопільська Підволочиський Хоптянка (Подільська сільська рада) 47860
Тернопільська Підволочиський Остап'є (Остап'ївська сільська рада) 47861
Тернопільська Підволочиський Тарнаруда (Турівська сільська рада) 47862
Тернопільська Підволочиський Турівка (Турівська сільська рада) 47862
Тернопільська Підволочиський Фащівка (Турівська сільська рада) 47862
Тернопільська Підволочиський Зарубинці (Зарубинецька сільська рада) 47871
Тернопільська Підволочиський Криве (Кривенська сільська рада) 47872
Тернопільська Підволочиський Медин (Воробіївська сільська рада) 47873
Тернопільська Підволочиський Новосілка (Новосілківська сільська рада) 47874
Тернопільська Підволочиський Полупанівка (Сароскалатська сільська рада) 47875
Тернопільська Підволочиський Сухівці (Новосільська сільська рада) 47876
Тернопільська Підволочиський Чернилівка (Чернилівська сільська рада) 47877
Тернопільська Підгаєцький Галич (Галицька сільська рада) 48000
Тернопільська Підгаєцький Підгайці (Підгаєцька міська рада) 48000
Тернопільська Підгаєцький Мирне (Мирненська сільська рада) 48010
Тернопільська Підгаєцький Мужилів (Мужилівська сільська рада) 48011
Тернопільська Підгаєцький Новосілка (Новосілківська сільська рада) 48012
Тернопільська Підгаєцький Поплави (Поплавська сільська рада) 48013
Тернопільська Підгаєцький Сонячне (Поплавська сільська рада) 48013
Тернопільська Підгаєцький Степове (Поплавська сільська рада) 48013
Тернопільська Підгаєцький Білокриниця (Білокриницька сільська рада) 48014
Тернопільська Підгаєцький Бронгалівка (Бронгалівська сільська рада) 48014
Тернопільська Підгаєцький Михайлівка (Бронгалівська сільська рада) 48014
Тернопільська Підгаєцький Угринів (Угринівська сільська рада) 48020
Тернопільська Підгаєцький Яблунівка (Угринівська сільська рада) 48020
Тернопільська Підгаєцький Сільце (Сільцівська сільська рада) 48021
Тернопільська Підгаєцький Вербів (Вербівська сільська рада) 48022
Тернопільська Підгаєцький Завалів (Завалівська сільська рада) 48023
Тернопільська Підгаєцький Заставче (Завалівська сільська рада) 48023
Тернопільська Підгаєцький Затурин (Завалівська сільська рада) 48023
Тернопільська Підгаєцький Середнє (Завалівська сільська рада) 48023
Тернопільська Підгаєцький Волиця (Голгочанська сільська рада) 48024
Тернопільська Підгаєцький Голгоча (Голгочанська сільська рада) 48024
Тернопільська Підгаєцький Литвинів (Литвинівська сільська рада) 48030
Тернопільська Підгаєцький Рудники (Литвинівська сільська рада) 48030
Тернопільська Підгаєцький Старий Литвинів (Литвинівська сільська рада) 48030
Тернопільська Підгаєцький Шумляни (Шумлянська сільська рада) 48031
Тернопільська Підгаєцький Боків (Боківська сільська рада) 48032
Тернопільська Підгаєцький Носів (Носівська сільська рада) 48033
Тернопільська Підгаєцький Гнильче (Гнильченська сільська рада) 48034
Тернопільська Підгаєцький Пановичі (Гнильченська сільська рада) 48034
Тернопільська Підгаєцький Червень (Гнильченська сільська рада) 48034
Тернопільська Підгаєцький Лиса (Носівська сільська рада) 48035
Тернопільська Підгаєцький Вага (Бронгалівська сільська рада) 48040
Тернопільська Підгаєцький Мозолівка (Мозолівська сільська рада) 48040
Тернопільська Підгаєцький Юстинівка (Юстинівська сільська рада) 48040
Тернопільська Підгаєцький Голендра (Староміська сільська рада) 48041
Тернопільська Підгаєцький Загайці (Староміська сільська рада) 48042
Тернопільська Підгаєцький Старе Місто (Староміська сільська рада) 48042
Тернопільська Теребовлянський Маловоди (Маловодівська сільська рада) 48101
Тернопільська Теребовлянський Теребовля (Теребовлянська міська рада) 48101
Тернопільська Теребовлянський Остальці (Сущинська сільська рада) 48104
Тернопільська Теребовлянський Боричівка (Теребовлянська міська рада) 48106
Тернопільська Теребовлянський Зубів (Різдвянівська сільська рада) 48107
Тернопільська Теребовлянський Кам'янка (Дарахівська сільська рада) 48107
Тернопільська Теребовлянський Острівець (Острівецька сільська рада) 48107
Тернопільська Теребовлянський Зеленче (Підгайчицька сільська рада) 48108
Тернопільська Теребовлянський Малів (Підгайчицька сільська рада) 48108
Тернопільська Теребовлянський Підгора (Підгайчицька сільська рада) 48108
Тернопільська Теребовлянський Семенів (Підгайчицька сільська рада) 48108
Тернопільська Теребовлянський Багатківці (Багатківська сільська рада) 48110
Тернопільська Теребовлянський Бенева (Бенівська сільська рада) 48111
Тернопільська Теребовлянський Підруда (Семиківська сільська рада) 48111
Тернопільська Теребовлянський Семиківці (Семиківська сільська рада) 48111
Тернопільська Теребовлянський Гончарки (Соснівська сільська рада) 48112
Тернопільська Теребовлянський Раковець (Соснівська сільська рада) 48112
Тернопільська Теребовлянський Соснів (Соснівська сільська рада) 48112
Тернопільська Теребовлянський Надрічне (Надрічненська сільська рада) 48113
Тернопільська Теребовлянський Панталиха (Соколівська сільська рада) 48114
Тернопільська Теребовлянський Сокільники (Соколівська сільська рада) 48114
Тернопільська Теребовлянський Соколів (Соколівська сільська рада) 48114
Тернопільська Теребовлянський Золотники (Золотниківська сільська рада) 48115
Тернопільська Теребовлянський Бурканів (Бурканівська сільська рада) 48116
Тернопільська Теребовлянський Кривки (Микулинецька селищна рада) 48120
Тернопільська Теребовлянський Микулинці (Микулинецька селищна рада) 48120
Тернопільська Теребовлянський Конопківка (Микулинецька селищна рада) 48122
Тернопільська Теребовлянський Дворіччя (Дворічанська сільська рада) 48123
Тернопільська Теребовлянський Ладичин (Ладичинська сільська рада) 48124
Тернопільська Теребовлянський Заздрість (Заздрівська сільська рада) 48125
Тернопільська Теребовлянський Варваринці (Струсівська сільська рада) 48126
Тернопільська Теребовлянський Бернадівка (Струсівська сільська рада) 48127
Тернопільська Теребовлянський Струсів (Струсівська сільська рада) 48127
Тернопільська Теребовлянський Дружба (Дружбівська селищна рада) 48130
Тернопільська Теребовлянський Сущин (Сущинська сільська рада) 48131
Тернопільська Теребовлянський Сороцьке (Сороцька сільська рада) 48132
Тернопільська Теребовлянський Лошнів (Лошнівська сільська рада) 48133
Тернопільська Теребовлянський Ілавче (Ілавченська сільська рада) 48134
Тернопільська Теребовлянський Кровинка (Кровинківська сільська рада) 48135
Тернопільська Теребовлянський Глещава (Глещавська сільська рада) 48136
Тернопільська Теребовлянський Іванівка (Іванівська сільська рада) 48137
Тернопільська Теребовлянський Лозівка (Іванівська сільська рада) 48137
Тернопільська Теребовлянський Гайворонка (Гайворонківська сільська рада) 48140
Тернопільська Теребовлянський Гвардійське (Гвардійська сільська рада) 48141
Тернопільська Теребовлянський Котузів (Котузівська сільська рада) 48141
Тернопільська Теребовлянський Вишеньки (Вишнівчицька сільська рада) 48142
Тернопільська Теребовлянський Вишнівчик (Вишнівчицька сільська рада) 48142
Тернопільська Теребовлянський Зарваниця (Вишнівчицька сільська рада) 48143
Тернопільська Теребовлянський Сапова (Вишнівчицька сільська рада) 48143
Тернопільська Теребовлянський Стара Брикуля (Хмелівська сільська рада) 48144
Тернопільська Теребовлянський Нова Брикуля (Хмелівська сільська рада) 48145
Тернопільська Теребовлянський Хмелівка (Хмелівська сільська рада) 48145
Тернопільська Теребовлянський Дарахів (Дарахівська сільська рада) 48146
Тернопільська Теребовлянський Тютьків (Дарахівська сільська рада) 48147
Тернопільська Теребовлянський Підгайчики (Підгайчицька сільська рада) 48150
Тернопільська Теребовлянський Романівка (Романівська сільська рада) 48151
Тернопільська Теребовлянський Нова Могильниця (Могильницька сільська рада) 48152
Тернопільська Теребовлянський Ласківці (Ласковецька сільська рада) 48153
Тернопільська Теребовлянський Буданів (Буданівська сільська рада) 48154
Тернопільська Теребовлянський Папірня (Буданівська сільська рада) 48154
Тернопільська Теребовлянський Вербівці (Вербовецька сільська рада) 48155
Тернопільська Теребовлянський Довге (Довгенська сільська рада) 48160
Тернопільська Теребовлянський Мшанець (Мшанецька сільська рада) 48161
Тернопільська Теребовлянський Великий Говилів (Великоговилівська сільська рада) 48162
Тернопільська Теребовлянський Малий Говилів (Великоговилівська сільська рада) 48162
Тернопільська Теребовлянський Долина (Долинська сільська рада) 48163
Тернопільська Теребовлянський Слобідка (Долинська сільська рада) 48163
Тернопільська Теребовлянський Кобиловолоки (Кобиловолоцька сільська рада) 48164
Тернопільська Теребовлянський Млиниська (Кобиловолоцька сільська рада) 48164
Тернопільська Теребовлянський Воля (Микулинецька селищна рада) 48171
Тернопільська Теребовлянський Гумниська (Острівецька сільська рада) 48172
Тернопільська Теребовлянський Деренівка (Довгенська сільська рада) 48173
Тернопільська Теребовлянський Залав'є (Плебанівська сільська рада) 48174
Тернопільська Теребовлянський Застіноче (Острівецька сільська рада) 48175
Тернопільська Теребовлянський Налужжя (Струсівська сільська рада) 48176
Тернопільська Теребовлянський Плебанівка (Плебанівська сільська рада) 48177
Тернопільська Теребовлянський Різдвяни (Різдвянівська сільська рада) 48178
Тернопільська Теребовлянський Стара Могильниця (Могильницька сільська рада) 48179
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46001
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46002
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46003
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46005
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46006
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46008
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46009
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46010
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46011
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46012
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46013
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46016
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46017
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46018
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46020
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46021
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46022
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46023
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46024
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46025
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46027
Тернопільська Тернопільська Тернопіль 46400
Тернопільська Тернопільський Ігровиця (Ігровицька сільська рада) 47701
Тернопільська Тернопільський Дубівці (Дубовецька сільська рада) 47702
Тернопільська Тернопільський Великий Глибочок (Великоглибочецька сільська рада) 47703
Тернопільська Тернопільський Івачів Долішній (Івачеводолішнівська сільська рада) 47704
Тернопільська Тернопільський Плотича (Плотицька сільська рада) 47704
Тернопільська Тернопільський Чистилів (Чистилівська сільська рада) 47705
Тернопільська Тернопільський Лозова (Лозівська сільська рада) 47706
Тернопільська Тернопільський Біла (Білецька сільська рада) 47707
Тернопільська Тернопільський Довжанка (Довжанська сільська рада) 47708
Тернопільська Тернопільський Домаморич (Домаморицька сільська рада) 47708
Тернопільська Тернопільський Гаї Гречинські (Шляхтинецька сільська рада) 47710
Тернопільська Тернопільський Шляхтинці (Шляхтинецька сільська рада) 47710
Тернопільська Тернопільський Байківці (Байковецька сільська рада) 47711
Тернопільська Тернопільський Чернелів-Руський (Чернелево-Руська сільська рада) 47712
Тернопільська Тернопільський Соборне (Чернелево-Руська сільська рада) 47713
Тернопільська Тернопільський Ангелівка (Романівська сільська рада) 47714
Тернопільська Тернопільський Романівка (Романівська сільська рада) 47715
Тернопільська Тернопільський Гаї Шевченківські (Шляхтинецька сільська рада) 47716
Тернопільська Тернопільський Смиківці (Смиковецька сільська рада) 47717
Тернопільська Тернопільський Петриків (Петриківська сільська рада) 47720
Тернопільська Тернопільський Забойки (Почапинська сільська рада) 47721
Тернопільська Тернопільський Почапинці (Почапинська сільська рада) 47721
Тернопільська Тернопільський Великі Гаї (Великогаївська сільська рада) 47722
Тернопільська Тернопільський Драганівка (Драганівська сільська рада) 47723
Тернопільська Тернопільський Велика Березовиця (Великоберезовицька селищна рада) 47724
Тернопільська Тернопільський Велика Березовиця (Великоберезовицька селищна рада) 47725
Тернопільська Тернопільський Острів (Острівська сільська рада) 47728
Тернопільська Тернопільський Серединки (Буцнівська сільська рада) 47728
Тернопільська Тернопільський Буцнів (Буцнівська сільська рада) 47730
Тернопільська Тернопільський Велика Лука (Великолуцька сільська рада) 47731
Тернопільська Тернопільський Мишковичі (Мишковицька сільська рада) 47732
Тернопільська Тернопільський Хатки (Великолуцька сільська рада) 47732
Тернопільська Тернопільський Миролюбівка (Миролюбівська сільська рада) 47733
Тернопільська Тернопільський Настасів (Настасівська сільська рада) 47734
Тернопільська Тернопільський Йосипівка (Йосипівська сільська рада) 47735
Тернопільська Тернопільський Мар'янівка (Йосипівська сільська рада) 47735
Тернопільська Тернопільський Смолянка (Скоморохівська сільська рада) 47737
Тернопільська Тернопільський Теофілівка (Скоморохівська сільська рада) 47737
Тернопільська Тернопільський Великі Бірки (Великобірківська селищна рада) 47740
Тернопільська Тернопільський Костянтинівка (Малоходачківська сільська рада) 47741
Тернопільська Тернопільський Малий Ходачків (Малоходачківська сільська рада) 47741
Тернопільська Тернопільський Білоскірка (Грабовецька сільська рада) 47742
Тернопільська Тернопільський Застінка (Товстолузька сільська рада) 47742
Тернопільська Тернопільський Красівка (Дичківська сільська рада) 47742
Тернопільська Тернопільський Товстолуг (Товстолузька сільська рада) 47742
Тернопільська Тернопільський Баворів (Баворівська сільська рада) 47743
Тернопільська Тернопільський Застав'є (Баворівська сільська рада) 47743
Тернопільська Тернопільський Скоморохи (Скоморохівська сільська рада) 47744
Тернопільська Тернопільський Козівка (Козівська сільська рада) 47745
Тернопільська Тернопільський Лучка (Миролюбівська сільська рада) 47747
Тернопільська Тернопільський Прошова (Скоморохівська сільська рада) 47748
Тернопільська Тернопільський Грабовець (Грабовецька сільська рада) 47749
Тернопільська Тернопільський Кип'ячка (Великоберезовицька селищна рада) 47750
Тернопільська Тернопільський Підгороднє (Підгороднянська сільська рада) 47751
Тернопільська Тернопільський Івачів Горішній (Івачеводолішнівська сільська рада) 47753
Тернопільська Тернопільський Стегниківці (Стегниківська сільська рада) 47754
Тернопільська Тернопільський Ступки (Cтупківська сільська рада) 47755
Тернопільська Тернопільський Дичків (Дичківська сільська рада) 47756
Тернопільська Тернопільський Курники (Лозівська сільська рада) 47757
Тернопільська Чортківський Переходи (Горішньовигнанська сільська рада) 48501
Тернопільська Чортківський Чортків (Чортківська міська рада) 48501
Тернопільська Чортківський Чортків (Чортківська міська рада) 48505
Тернопільська Чортківський Звиняч (Звиняцька сільська рада) 48510
Тернопільська Чортківський Косів (Косівська сільська рада) 48511
Тернопільська Чортківський Бичківці (Бичківська сільська рада) 48512
Тернопільська Чортківський Скородинці (Скородинська сільська рада) 48513
Тернопільська Чортківський Біла (Білівська сільська рада) 48514
Тернопільська Чортківський Горішня Вигнанка (Горішньовигнанська сільська рада) 48515
Тернопільська Чортківський Швайківці (Швайківська сільська рада) 48516
Тернопільська Чортківський Тарнавка (Тарнавська сільська рада) 48517
Тернопільська Чортківський Пробіжна (Пробіжнянська сільська рада) 48520
Тернопільська Чортківський Товстеньке (Товстенківська сільська рада) 48521
Тернопільська Чортківський Васильків (Кривеньківська сільська рада) 48522
Тернопільська Чортківський Кривеньке (Кривеньківська сільська рада) 48522
Тернопільська Чортківський Заводське (Заводська селищна рада) 48523
Тернопільська Чортківський Пастуше (Пастушівська сільська рада) 48523
Тернопільська Чортківський Великі Чорнокінці (Великочорнокінецька сільська рада) 48524
Тернопільська Чортківський Малі Чорнокінці (Малочорнокінецька сільська рада) 48525
Тернопільська Чортківський Босири (Босирівська сільська рада) 48526
Тернопільська Чортківський Зелена (Коцюбинчицька сільська рада) 48526
Тернопільська Чортківський Коцюбинчики (Коцюбинчицька сільська рада) 48526
Тернопільська Чортківський Сокиринці (Сокиринецька сільська рада) 48526
Тернопільська Чортківський Білий Потік (Ридодубівська сільська рада) 48530
Тернопільська Чортківський Білобожниця (Білобожницька сільська рада) 48530
Тернопільська Чортківський Калинівщина (Білобожницька сільська рада) 48530
Тернопільська Чортківський Семаківці (Білобожницька сільська рада) 48530
Тернопільська Чортківський Джурин (Джуринська сільська рада) 48531
Тернопільська Чортківський Палашівка (Палашівська сільська рада) 48532
Тернопільська Чортківський Базар (Базарська сільська рада) 48533
Тернопільська Чортківський Стара Ягільниця (Староягільницька сільська рада) 48540
Тернопільська Чортківський Черкавщина (Староягільницька сільська рада) 48540
Тернопільська Чортківський Шульганівка (Шульганівська сільська рада) 48541
Тернопільська Чортківський Ягільниця (Ягільницька сільська рада) 48542
Тернопільська Чортківський Нагірянка (Нагірянська сільська рада) 48543
Тернопільська Чортківський Антонів (Свидівська сільська рада) 48544
Тернопільська Чортківський Свидова (Свидівська сільська рада) 48544
Тернопільська Чортківський Угринь (Угринська сільська рада) 48550
Тернопільська Чортківський Шманьківчики (Шманьківчицька сільська рада) 48551
Тернопільська Чортківський Колиндяни (Колиндянська сільська рада) 48552
Тернопільська Чортківський Давидківці (Давидківська сільська рада) 48553
Тернопільська Чортківський Чорнокінецька Воля (Чорнокінецько-Волянська сільська рада) 48554
Тернопільська Чортківський Росохач (Росохацька сільська рада) 48560
Тернопільська Чортківський Залісся (Залісянська сільська рада) 48561
Тернопільська Чортківський Улашківці (Улашківська сільська рада) 48562
Тернопільська Чортківський Милівці (Милівецька сільська рада) 48563
Тернопільська Чортківський Капустинці (Капустинська сільська рада) 48564
Тернопільська Чортківський Скомороше (Звиняцька сільська рада) 48569
Тернопільська Чортківський Джуринська Слобідка (Джуринська сільська рада) 48571
Тернопільська Чортківський Долина (Шульганівська сільська рада) 48572
Тернопільська Чортківський Заболотівка (Заболотівська сільська рада) 48573
Тернопільська Чортківський Криволука (Палашівська сільська рада) 48574
Тернопільська Чортківський Мухавка (Мухавська сільська рада) 48575
Тернопільська Чортківський Полівці (Полівецька сільська рада) 48576
Тернопільська Чортківський Ридодуби (Ридодубівська сільська рада) 48577
Тернопільська Чортківський Ромашівка (Ромашівська сільська рада) 48578
Тернопільська Чортківський Сосулівка (Сосулівська сільська рада) 48579
Тернопільська Чортківський Шманьківці (Шманьківська сільська рада) 48580
Тернопільська Шумський Круголець (Кордишівська сільська рада) 47101
Тернопільська Шумський Шумськ (Шумська селищна рада) 47101
Тернопільська Шумський Антонівці (Іловицька сільська рада) 47103
Тернопільська Шумський Кутянка (Андрушівська сільська рада) 47103
Тернопільська Шумський Мала Іловиця (Іловицька сільська рада) 47103
Тернопільська Шумський Переморівка (Андрушівська сільська рада) 47103
Тернопільська Шумський Руська Гута (Андрушівська сільська рада) 47103
Тернопільська Шумський Сошище (Літовищенська сільська рада) 47103
Тернопільська Шумський Малі Садки (Васьковецька сільська рада) 47104
Тернопільська Шумський Залужжя (Рохманівська сільська рада) 47105
Тернопільська Шумський Рохманів (Рохманівська сільська рада) 47105
Тернопільська Шумський Велика Іловиця (Іловицька сільська рада) 47110
Тернопільська Шумський Андрушівка (Андрушівська сільська рада) 47111
Тернопільська Шумський Літовище (Літовищенська сільська рада) 47112
Тернопільська Шумський Васьківці (Васьковецька сільська рада) 47113
Тернопільська Шумський Сураж (Суразька сільська рада) 47114
Тернопільська Шумський Ходаки (Суразька сільська рада) 47114
Тернопільська Шумський Боложівка (Боложівська сільська рада) 47115
Тернопільська Шумський Стіжок (Стіжоцька сільська рада) 47120
Тернопільська Шумський Угорськ (Угорська сільська рада) 47121
Тернопільська Шумський Забара (Залісцівська сільська рада) 47122
Тернопільська Шумський Залісці (Залісцівська сільська рада) 47122
Тернопільська Шумський Обич (Рохманівська сільська рада) 47123
Тернопільська Шумський Башківці (Тилявська сільська рада) 47124
Тернопільська Шумський Одерадівка (Тилявська сільська рада) 47124
Тернопільська Шумський Тилявка (Тилявська сільська рада) 47124
Тернопільська Шумський Жолобки (Жолобківська сільська рада) 47125
Тернопільська Шумський Людвище (Людвищенська сільська рада) 47130
Тернопільська Шумський Кордишів (Кордишівська сільська рада) 47131
Тернопільська Шумський Мирове (Кордишівська сільська рада) 47131
Тернопільська Шумський Соснівка (Соснівська сільська рада) 47132
Тернопільська Шумський Бірки (Соснівська сільська рада) 47133
Тернопільська Шумський Новостав (Шумбарська сільська рада) 47133
Тернопільська Шумський Бриків (Бриківська сільська рада) 47140
Тернопільська Шумський Коновиця (Бриківська сільська рада) 47140
Тернопільська Шумський Биківці (Биковецька сільська рада) 47141
Тернопільська Шумський Потуторів (Потуторівська сільська рада) 47142
Тернопільська Шумський Садки 47143
Тернопільська Шумський Великі Дедеркали (Великодедеркальська сільська рада) 47144
Тернопільська Шумський Шкроботівка (Шкроботівська сільська рада) 47145
Тернопільська Шумський Радошівка (Радошівська сільська рада) 47146
Тернопільська Шумський Вілія (Вілійська сільська рада) 47150
Тернопільська Шумський Новосілка (Вілійська сільська рада) 47150
Тернопільська Шумський Цеценівка (Цеценівська сільська рада) 47151
Тернопільська Шумський Шумбар (Шумбарська сільська рада) 47152
Тернопільська Шумський Великі Загайці (Великозагайцівська сільська рада) 47153
Тернопільська Шумський Малі Загайці (Великозагайцівська сільська рада) 47153
Тернопільська Шумський Тури (Великозагайцівська сільська рада) 47153
Тернопільська Шумський Темногайці (Темногаєцька сільська рада) 47154
Тернопільська Шумський Мізюринці (Мізюринська сільська рада) 47155
Тернопільська Шумський Підгайці (Підгаєцька сільська рада) 47162
Тернопільська Шумський Вербиця (Підгаєцька сільська рада) 47163
Тернопільська Шумський Кудлаївка (Підгаєцька сільська рада) 47163
Тернопільська Шумський Піщатинці (Піщатинська сільська рада) 47163
Тернопільська Шумський Гриньківці (Матвіївська сільська рада) 47164
Тернопільська Шумський Матвіївці (Матвіївська сільська рада) 47164
Тернопільська Шумський Вовківці (Великодедеркальська сільська рада) 47171
Тернопільська Шумський Кути (Васьковецька сільська рада) 47172
Тернопільська Шумський Малі Дедеркали (Великодедеркальська сільська рада) 47173
Тернопільська Шумський Онишківці (Бриківська сільська рада) 47174
Тернопільська Шумський Тетильківці (Вілійська сільська рада) 47175